Lana Del Rey “Ride”

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
Lana Del Rey
Lana Del ReyFoto: facebook.com/lanadelrey

Piątkowa Piosenka dnia Jedynki zapowiada reedycję debiutanckiego albumu wokalistki, znanej słuchaczom Radiowej Jedynki m.in. z przeboju "Video Games". Nowa płyta będzie zatytułowana “Born to Die: The Paradise Edition”.
Niepublikowane oficjalnie piosenki, z których część krąży po sieci w wersji demo, otrzymały profesjonalne, świeże brzmienie. Wśród producentów "The Paradise Edition" wymienia się słynnego Ricka Rubina. Album ukaże się w połowie listopada i znajdzie się na nim dziewięć nowych piosenek.
Lana Del Rey alias Elizabeth Woolridge Grant to amerykańska, mainstreamowa wokalistka pop. Jej pseudonim artystyczny jest połączeniem imienia Hollywoodzkiej gwiazdy Lany Turner i nazwy Forda Del Rey. Nazywana "gangsta Nancy Sinatra" ((ang.) gangsterska Nancy Sinatra) przez krytyków muzycznych, Grant podaje Kurta Cobaina, Thomasa Newmana i Bruce’a Springsteena jako źródła swojej inspiracji.

Posłuchaj, jak śpiewa Lana Del Rey.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Posłuchaj, jak Lana Del Rey coveruje Kasabian

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2012 12:00
Gitarzysta Serge Pizzorno zachwycił się na łamach "New Musical Express" wersją "Goodbye Kiss", przygotowaną przez piosenkarkę dla Radia BBC1
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lana del Rey reklamuje H&M

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 20:00
Szefowie firmy odzieżowej ogłosili, że twarzą ich jesiennej kolekcji będzie popularna amerykańska wokalistka.
rozwiń zwiń