K.A.S.A. "Dom tam, gdzie ty"

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2012 18:14
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.12, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Krzysztof. K.A.S.A. Kasowski
Krzysztof. K.A.S.A. KasowskiFoto: Rafal Nowak /materiały prasowe

Czwartkowa Piosenka dnia Jedynki zapowiada kolejny album Krzysztofa Kasowskiego. To utwór poruszający codzienne problemy naszej emigracji i wynikający z tego ból rozstań.
K.A.S.A. przy każdej kolejnej płycie lubi nas zaskakiwać czymś nowym, sięgając po rozmaite style muzyczne. Również ta najnowsza kompozycja wnosi nową jakość, a jej przebojowość sprawia, że jest to jeden z najbardziej radiowych utworów w karierze piosenkarza.
Choć na cały album Krzysztofa Kasowskiego musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy, fani artysty mogą obecnie sięgnąć po książkę napisaną przez piosenkarza, która właśnie trafiła na sklepowe półki. To debiut Krzysztofa w tej roli! 

Autor opisuje transformację, jaką przeszła branża rozrywkowa przez ostatnie lata. W książce tej jest wszystko to, co chciałby przeczytać każdy, kto zna ten świat tylko z mediów czy koncertów. Spotykamy się z literacką próbą opisania realiów polskiego show-biznesu. Główny bohater, początkujący wokalista podpisuje kontrakt z dużą firmą fonograficzną. "Kontrakt" to właśnie tytuł tej książki.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak