X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Stachursky "Najpiękniejszy dzień"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 17:23
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.12, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Fragment okładki płyty Boski plan
Fragment okładki płyty "Boski plan"Foto: materiały prasowe

Z albumu Jacka Stachursky’ego "Boski Plan" na czwartkową Piosenkę dnia Jedynki wybraliśmy utwór "Najpiękniejszy dzień".
Nowy, długo oczekiwany studyjny album Jacka Stachursky'ego "Boski Plan" promuje refleksyjna ballada o tym samym tytule. Utwór jak i cały album może być zaskoczeniem dla fanów. Materiał odsłania nowe oblicze muzyczne Jacka. Na krążku znajduje się 10 utworów, wśród których dominują popowe hity oraz chwytające za serce ballady.
Jacek Stachursky o nowej płycie:
"Muzyka to całe moje życie. To moja pasja i droga. Nie ma dla mnie dnia bez muzyki. Każda cząstka mnie zawarta jest w moich piosenkach. W jednych zadaję sobie i Wam pytanie czy to koniec a w innych czy może dopiero początek. Jaki jest ten "Boski Plan"???? I dlaczego to właśnie na mnie "padł" wybór. Każdy kto zdecyduje się odkryć wraz ze mną odpowiedzi na te pytania stanie się także jego i moją cząstką. Stanie się współtwórcą mojego losu. Odważysz się???”
- Nazwałem ją Boski plan - tak opowiadał o płycie w "Muzycznej Jedynce" wokalista - bo to, co dzieje się w moim życiu, to nie są przypadkowe zdarzenia losowe, tylko jakiś plan, który ktoś ważny układa dla mnie.
Album pokazuje nam zupełnie nową, bardziej refleksyjną naturę Stachurskiego.
- Lubię zaskakiwać przede wszystkim siebie, a przez to również innych - dodał. - Zawsze starałem się pokazać cząstkę mnie w muzyce. Jestem kojarzony z muzyką lekką, taneczną nieskomplikowaną, natomiast ja mam także swoje inne oblicze, które zaczyna dominować u mnie jako artysty. Najwyższy czas, aby to ujawnić.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stachursky i polskie hity (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 15:31
Swoje największe hity podczas koncertu "Lata z Radiem w Tarnobrzegu zaprezentował - jak sam o sobie mówi - największy szansonista estradowy w Polsce, czyli Stachursky!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Stachursky poczuł rękę Boga!

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2012 18:53
Piosenkarz wydaje właśnie nową płytę. Pokaże na niej zmienione, nieznane dotychczas publiczności, oblicze. Album nosi tytuł "Boski plan".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co łączy Stachursky'ego z Gajosem?

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2012 17:00
"Jacku, co się stało?" - to pytanie, które dawny król polskich dyskotek słyszy najczęściej od czasu wydania płyty pod wiele mówiącym tytułem "Boski plan". Zbigniew Zegler próbował w Jedynce drążyć temat...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co Stachursky nuci do ucha, gdy jest zakochany?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 21:57
- Myślę, że każdy normalny mężczyzna potrafi zanucić ze dwie piosenki tak wyjątkowo, intymnie i osobiście - mówił popularny wokalista w liście "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki".
rozwiń zwiń