Skunk Anansie “I hope you get to meet your hero”

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2012 19:03
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.12, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Skunk Anansie I hope you get to meet your hero
Foto: Warner Music Poland/ mat. prom.

Piątkowa piosenka Dnia Jedynki “I hope you get to meet your hero” pochodzi z szóstego albumu, zatytułowanego "Black Traffic" brytyjskiego kwartetu Skunk Anansie. - Mamy silne wrażenie, że nie przetrwalibyśmy długo, gdybyśmy tworzyli płyty z przeciętnymi piosenkami - mówi o muzyce Skunk Anansie charyzmatyczna wokalistka Skin.

Oto szósty materiał brytyjskiego kwartetu, dowodzący niezbicie, że w pisaniu piosenek nieprzeciętnych nie ma on sobie równych. Powstało bowiem 11 pełnych energii i emocji kawałków.

Skunk Anansie otwierają płytą "Black Traffic" nowy rozdział w swojej wspaniałej karierze. Krążek ukazuje się bowiem nakładem założonej przez muzyków wytwórni Boogooyamma i we współpracy dystrybucyjnej z earMUSIC/Warner. Członkowie kwartetu nie kryją, że bardzo cieszą się z takiego rozwiązania.

>> Tu znajdziesz poprzednie Piosenki Dnia Jedynki

- Chcieliśmy mieć wpływ na naszą karierę. Od lat ludzie z branży jęczą, jak to jest źle w obecnym muzycznym biznesie, lecz my patrzymy na niego pod kątem nowych możliwości, które daje - tłumaczy Skin. - Możemy zmienić sposób pracy i mieć większą kontrolę nad tym, co robimy. Jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością zespołu - dodaje charyzmatyczna wokalistka. - Dziś, po tylu latach, potrafimy powiedzieć to, co chcemy w sposób bardziej zwięzły oraz mocno przyłożyć, gdy jest taka potrzeba. Jesteśmy niczym poczwórny miecz trafiający prosto w serce - twierdzi Skin.

(źródło: materiały promocyjne Warner Music Poland)

Tracklista:

01. I Will Break You

02. Sad Sad Sad

03. Spit You Out (featuring Shaka Ponk)

04. I Hope You Get To Meet Your Hero

05. I Believed In You

06. Satisfied?

07. Our Summer Kills The Sun

08. Drowning

09. This Is Not A Game

10. Sticky Fingers In Your Honey

11. Diving Down

''

Zobacz więcej na temat: Piosenka dnia Jedynki honey

Czytaj także

Skunk Anansie dedykują piosenkę Tony'emu Blairowi

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2012 12:10
- Nie da się oddzielić polityki od naszego życia. Ona dotyka nas osobiście - mówiła w Czwórce charyzmatyczna Skin, która niemalże śpiewająco opowiedziała o płycie "Black Traffic", najnowszym krążku grupy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skin: światem rządzą mroczne koneksje

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2012 12:00
- Myślisz, że masz kontrolę nad swoim życiem, kredytami, pieniędzmi, a jednak to wszystko może być ci odebrane przez te mroczne koneksje, które rządzą współczesnym światem, ale w ukryciu - mówi charyzmatyczna wokalistka Skunk Anansie.
rozwiń zwiń