Monika Kuszyńska "Zostań chwilo"

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2012 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Monika Kuszyńska
Monika KuszyńskaFoto: Mateusz Stankiewicz/www.monikakuszynska.pl

Wtorkowa Piosenka Dnia Jedynki pochodzi z debiutanckiego, solowego albumu Moniki Kuszyńskiej zatytułowanego "Ocalona”".
Teksty piosenek w całości są autorstwa Moniki i zawierają przemyślenia ostatnich kilku lat, kiedy to artystka zmagała się z następstwami ciężkiego wypadku samochodowego. Kompozytorami utworów są: Kuba Raczyński, Piotr Kominek, Robert Kamil Lewandowski i Łukasz Pilch.
Płyta jest swoistym powrotem na muzyczną scenę po kilku latach nieobecności. To "powrót z dalekiej podróży..."
O albumie i jego powstawaniu Monika mówi tak:
Płytę tę dedykuję wszystkim, którzy upadają i pragną się podnieść. Tym, którzy zbierają siły do walki ze strachem i własnymi słabościami. Tym, którzy gotowi są walczyć o swoje marzenia wbrew wszystkim słabościom tego świata. Niech "kwitnie znów nadzieja ..."

Czytaj także

Monika Kuszyńska: czuję się jak debiutantka. Znowu stawiam pierwsze kroki

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2012 14:00
Była wokalistka Varius Manx na festiwalu w Opolu zaprezentuje swój autorski utwór "Ocaleni”. Przyznaje, że to bardzo osobista piosenka. Wykona ją wraz z chórem, który prowadziła w programie TVP "Bitwa na głosy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monika Kuszyńska "Kiedy jesteś przy mnie"

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2012 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Lecie z Radiem" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jestem szczęśliwa, choć w Opolu nie wygrałam żadnej nagrody"

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 18:00
Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx, powróciła po wielu latach przerwy do koncertowania i nagrywania płyt. Zwyciężyła jednak przede wszystkim z samą sobą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuszyńska: wózek inwalidzki już mnie nie przeraża, ale…

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 12:30
Kilka lat temu była u szczytu sławy, a jej znakiem rozpoznawczym były żywiołowe koncerty. Wszystko zmieniło się w kilka sekund. O tym, jak pozbierać się nawet po największej tragedii życiowej, Monika Kuszyńska opowiadała w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń