Photony "Już się wyspałem"

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 17:29
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Zespół Photony
Zespół PhotonyFoto: materiały prasowe

Środowa Piosenka dnia Jedynki zapowiada debiutancki albumu zespołu PHOTONY. Kompilacja energii męskiej części zespołu z nutą kobiecej delikatności tworzy niezwykle elektryczny ładunek emocjonalny, muzyczny obraz, obok którego nie można przejść obojętnie. Krążek, który ma się pojawić w tym roku, jest odbiciem szerokiego spektrum  zainteresowań i inspiracji poszczególnych muzyków.
Każdy z nich sięgał po różne gatunki muzyczne. Zagrali dziesiątki koncertów, nagrali wiele piosenek. Tworzyli między innymi zespół KtoTo, Anastasis, Amellia. Współpracowali z takimi artystami jak Kasia Wilk, Marcin Rozynek czy Gabriel Fleszar.
Twórcy przeboju "Gdy minie sen", "Zero do stracenia" oraz piosenki " Moje niebo" do megaprodukcji  filmowej - "Prawdziwa historia Kota w Butach".
Zespół tworzą : Jurek Delwo, Sławek Szudrowicz, Adam Rorat, Paweł Kurek, MM.

Czytaj także

Rock progresywny to muzyka dla każdego!

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2013 18:00
- Kształtowałem się w teatrach musicalowych, W szkole muzycznej słuchałem cięższych brzmień. Od początku łączyłem te brzmienia. Łączyłem i rozgraniczałem, aby w każdym z wcieleń być wiarygodnym - mówi Michał Gasz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marzena Brzóstowicz z albumem "To, co przed nami"

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2013 11:45
W "Muzycznej Jedynce" wokalistka opowie o swym nowym krążku. Piosenki znajdujące się na płycie to akustyczny pop z elementami jazzu, country i swingu, które bardzo łatwo wpadają w ucho.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodowicz zagra Włodarczyk?

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 16:10
Prasę i portale internetowe obiegła wiadomość, że powstaje film o Maryli Rodowicz, a rolę słynnej piosenkarki zagra Agnieszka Włodarczyk.
rozwiń zwiń