Sylwia Grzeszczak "Flirt"

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać w czwartek na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Sylwia Grzeszczak
Sylwia GrzeszczakFoto: materiały promocyjne

Czwartkowa Piosenka dnia Jedynki zapowiada kolejny album tej popularnej wokalistki i pianistki. - Nie chodzi tu o nie wiadomo jakie igraszki, tylko o życie - wokalistka tłumaczyła tytuł utworu w "Muzycznej Jedynce". To życie, które jest bardzo zmienne, z nami flirtuje. Jednego dnia jest cudowne, drugiego okropne. Według mnie trzeba jednak je kochać doceniać. Obojętne co by się działo, trzeba żyć chwilą - wyjaśniała artystka. Nowy album Sylwii Grzeszczak ukaże się w czerwcu.
Sylwia Grzeszczak - urodzona w 1989 roku w Poznaniu wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów... jednym słowem człowiek orkiestra... .
Pierwsza solowa płyta Sylwii Grzeszczak "Sen o przyszłości" w niecałe dwa tygodnie od premiery osiągnęła status platynowej, a pierwszy singiel "Małe rzeczy" rozpoczynający promocję albumu, przez osiem tygodni z rzędu był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych.
Nazwisko Sylwii znalazło się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się albumów w kraju. Jej płytę Polacy kupowali chętniej niż nowe albumy Björk i Adele!
Sylwia to jedyna popowa wokalistka, która oprócz tego że ma ponadprzeciętny głos, potrafi również doskonale grać na fortepianie (jest zawodową pianistką).

Czytaj także

Sylwia Grzeszczak na słupskiej scenie "Lata z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2012 16:55
Chociaż w szkole była wyróżniającą się pianistką, połączyła dwie miłości: grę i śpiew. Sylwia Grzeszczak wystąpiła w Słupsku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słupsk dostał zastrzyk góralskiej energii! (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2012 14:52
Piętnastotysięczna publiczność oklaskiwała występ Zakopower w Słupsku podczas kolejnego przystanku tegorocznej trasy "Lata z Radiem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sylwia Grzeszczak zaczęła karierę od wpadki

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2013 15:54
Młoda wokalistka i pianistka pracuje właśnie nad drugą solową płytą. Na estradę ciągnęło ją od zawsze. Już jako pięciolatka wystąpiła w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola". Trema zrobiła wówczas swoje...
rozwiń zwiń