Krzysztof Kiljański "Nie mów mi"

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2013 21:15
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Krzysztof Kiljański
Krzysztof KiljańskiFoto: mat. promocyjne

Poniedziałkowa Piosenka Dnia Jedynki to pierwszy singiel zapowiadający najnowszy albumu wokalisty - "Powrót", który ukaże się 16 kwietnia.
Znajdą się na nim autorskie propozycje muzyczne Krzysztofa i Jego przyjaciół (m.in. Artura Lesickiego, Marka Napiórkowskiego, Jacka Cygana, Jana Smoczyńskiego).

Album z dwunastoma pięknymi piosenkami, z niebanalnymi tekstami, wyłącznie po polsku! Patronem wydawnictwa jest radiowa Jedynka!

***

Krzysztof Kiljański - wokalista o ciepłej, niskiej barwie głosu. Zawsze elegancki, męski. Z Kayah zaśpiewał wielki przebój "Prócz Ciebie nic", który do dziś gości na playlistach rozgłośni radiowych. Z Yugopolis wyczarował głosem bałkańską nostalgię. Ostatnio na nowo odkrył piosenki Jonasza Kofty. Powrócił.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Kiljański: trochę się zaktywizowałem

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 10:51
Po kilku latach przerwy wokalista nagrał nową płytę. Zaśpiewał też piosenkę do filmu. - W jakimś sensie mogę powiedzieć, że powracam - przyznał w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Mlynkowa zagra Marlenę Dietrich!

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2013 14:06
- Jest we mnie bardzo dużo pokory. Słucham i patrzę na aktorów. Są dla mnie prawdziwymi guru, jeśli chodzi o pracę, bo pierwszy raz w życiu podejmuję takie wyzwanie - mówiła w Jedynce piosenkarka kilka tygodni przed premierą "Edith i Marlene".
rozwiń zwiń