Agnetha Fältskog "Perfume In The Breeze"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać w środę 19 czerwca, na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Agnetha Fltskog
Agnetha FältskogFoto: materiały promocyjne/Universal

Środowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z najnowszego albumu wokalistki zatytułowanego "A".
Legendarny głos zespołu ABBA powraca!
"Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek będę nagrywać, ale już trzy pierwsze propozycje utworów, które usłyszałam, sprawiły, że po prostu nie mogłam powiedzieć nie!" - tymi słowami zapowiada swój powrót jedna z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych wokalistek ostatnich 40 lat - Agnetha Fältskog, znana z legendarnego zespołu ABBA.
Oczekiwana przez miliony fanów ABBY, nowa płyta Agnethy powstała we współpracy z nominowanym do Grammy kompozytorem i producentem Jörgenem Elofssonem (odpowiedzialnym za przeboje takich wykonawców jak Celine Dion, Westlife czy Britney Spears).
Album "A" to zbiór dojrzałych i wysmakowanych dźwięków na najwyższym poziomie.
Oprócz kobiecej zadumy, która charakteryzuje poprzednie solowe dokonania Agnethy, można spodziewać się także nawiązań do klimatu przebojów ABBY z czasów największej świetności. Warto dodać, że na płycie usłyszymy także muzykę autorstwa samej Agnethy, co stanowi nie lada gratkę, gdyż w przeszłości śpiewała głównie utwory skomponowane przez innych. Niespodzianką będzie też duet z Garym Barlowem - wokalistą zespołu Take That.

Czytaj także

W Sztokholmie powstało muzeum zespołu ABBA

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2013 13:08
Fani legendarnej czwórki, która sprzedała ponad 370 milionów płyt, będą mogli zwiedzać obiekt od wtorku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teraz każdy może nagrać piosenkę z Abbą

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 13:27
Na początku maja w Sztokholmie otworzono muzeum Abby. Dla fanów szwedzkiego zespołu wizyta w nim to źródło niezapomnianych przeżyć. Mogą to potraktować jako pocieszenie, bo na reaktywację słynnego kwartetu nie zanosi się.
rozwiń zwiń