X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kora "Strefa ciszy"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 30 października w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Fragment okładki płyty Kory pt. Ping  Pong
Fragment okładki płyty Kory pt. "Ping – Pong"Foto: materiały promocyjne/EMI Music Poland

Środowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z ostatniej płyty artystki zatytułowanej "Ping – Pong".
To album bardzo bogaty brzmieniowo: jest gitarowym pojedynkiem Mateusza Waszki Waszkiewicza i Krzysztofa Amika Skrzyńskiego, za którym pulsuje mistrzowska sekcja rytmiczna.
Kora jest w swojej najlepszej formie w życiu. Płyta ta może śmiało stanąć na półce obok "Nocnego patrolu" i "Róży". Tym bardziej, że wyprodukował ją w swoim studio sam mistrz Rafał Paczkowski.
Na tej płycie, jak na żadnej poprzedniej, Kora doszła do perfekcji w wyrażaniu złożonych emocji dorosłej, świadomej siebie i refleksyjnie nachylonej nad kondycją świata, kobiety. Głos Kory jest zarazem świeży i dojrzały... dziewczęcy i głęboki.
Jak wiemy, Kora od wielu lat wspiera inicjatywy ekologiczne, dlatego podczas wrześniowej imprezy dedykowanej tematowi ratowania polskich rzek odbył  się przedpremierowy pokaz najnowszego teledysku artystki właśnie do piosenki "Strefa ciszy".

materiały promocyjne

Zobacz więcej na temat: Kora Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ayo "Teach love"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 25 października w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edyta Bartosiewicz "Italiano"

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 28 października w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michael Bublé i Bryan Adams "After all"

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 29 października w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń