X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Edward Norton gościem specjalnym festiwalu Transatlantyk

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2017 14:41
- Mam wrażenie, że Edward Norton to aktor wykształcony w tej amerykańskiej szkole grania, gdzie każde podjęte wyzwanie realizuje się na 110-120 procent - mówi krytyk filmowy Michał Oleszczyk.
Audio
  • Michał Oleszczyk i Mariusz Grzegorzek o aktorstwie Edwarda Nortona (Magazyn bardzo filmowy/Jedynka)
Edward Norton
Edward NortonFoto: HAYOUNG JEON/PAP

W piątek (21.07), ostatniego dnia festiwalu Transatlantyk, Edward Norton pojawi się w gmachu Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie spotka się z publicznością. Wydarzenie poprowadzi Michał Oleszczyk. - Chciałbym zapytać Edwarda Nortona o kilka jego kluczowych ról, początki jego drogi aktorskiej, a jednocześnie dodajmy, że aktor jest znanym i aktywnym działaczem na rzecz ekologii. W ostatnich latach chętnie o tym mówi, więc na pewno też będziemy o tym rozmawiać. Mamy dosyć niewiele czasu, bo tylko godzinę, a chcę też dać możliwość zadania pytania publiczności - zapowiada gość radiowej Jedynki.

Edward Norton weźmie też udział w uroczystości zamknięcia tegorocznego festiwalu Transatlantyk. Co jest największą siłą aktorstwa amerykańskiego gwiazdora, dowiesz się z nagrania audycji. Tam również fragment rozmowy z wybitnym operatorem filmowym Michaelem Seresinem ("Midnight Express", "Harry Angel"), której całość zostanie nadana w poniedziałek (24.07).

***

Tytuł audycji: Magazyn bardzo filmowy w paśmie Kultura na wakacje

Prowadzi: Joanna Sławińska

Goście: Mariusz Grzegorzek (rektor Szkoły Filmowej w Łodzi), Michał Oleszczyk (krytyk filmowy)

Data emisji: 20.07.2017

Godzina emisji: 21.08

pg/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pars pro toto". Odkrywanie Beksińskiego

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 11:08
 - Film "Pars pro toto" pokazuje 5 ostatnich lat życia malarza, gdy pozostawał w platonicznej relacji z kobietą, która otworzyła jego serce na miłość – mówi w radiowej Jedynce reżyserka i scenarzystka obrazu Katarzyna Łęcka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan A.P. Kaczmarek: założyłem Transatlantyk Festival z głodu

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 12:58
- Byłem zmęczony zaciszem studia kompozytorskiego i przez lata pracy rozbudowałem w sobie głód spotkania z ludźmi - mówi w radiowej Jedynce twórca i dyrektor Festiwalu, zdobywca Oscara Jan A.P. Kaczmarek.
rozwiń zwiń