"Iniemamocni 2". Udany powrót szalonej rodziny

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 10:59
W najbliższy weekend do kin wchodzi film "Iniemamocni 2". Na kontynuację bohaterskich i komicznych przygód nietypowej rodzinki czekaliśmy aż 14 lat. 
Audio
  • Artur Cichmiński i Michał Montowski recenzują najnowsze produkcje filmowe (Kulturalna Jedynka)
Kadr z filmu Iniemamocni
Kadr z filmu "Iniemamocni"Foto: mat. pras.

Disney i Pixar zrobiły razem 15 filmów w formacie 3D, a Iniemamocni 2 to kolejny z nich. Tym razem Bob Parr musi zająć się trójką dzieci, a na pomoc światu wychodzi jego żona Helen, zwana Elastyną – kobieta podejmuje pracę w lidze antyprzestępczej. Nadprzyrodzone zdolności zaczyna wykazywać najmłodszy członek rodziny – Jack-Jack. – Trzeba powiedzieć jasno, że powrót Iniemamocnych jest powrotem udanym. Dobrze, że minęło tyle czasu pomiędzy dwoma częściami. Disney i Pixar zrobili swoje i zaprezentowali kawał solidnego kina familijnego – podsumował Artur Cichmiński.   

Prowadzący audycję wysoko ocenili polski dubbing w tym filmie. Głosu użyczyli m.in. Piotr Fronczewski, Dorota Segda, Jerzy Kryszak, Maciej Orłoś. – Siłą naszego dubbingu w przypadku animacji jest tekst adaptowany – nie jest to jeden do jednego. Mamy pełną gamę niuansów, która powoduje, że słuchamy tego w sposób osobliwy – dodał krytyk filmowy.  

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której zrecenzowaliśmy też inne nowości kinowe: "Drapacz chmur", "Na plaży Chesil", "Czego życzy sobie kobieta", "Człowiek bez pamięci", "Ratunku. zmniejszyłem rodziców!".

Tytuł audycji: Magazyn bardzo filmowy w ramach pasma Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Michał Montowski

Gość: Artur Cichmiński (krytyk filmowy)

Data emisji: 13.07.2018

Godzina emisji: 21.10

abi/kh

Czytaj także

Wakacje w kinie. Na jakie filmy się wybrać?

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2018 10:00
Pora wakacji to dobry moment, by w ramach relaksu wybrać się na komedię. Takich pozycji w polskich kinach nie zabraknie, ale będzie też coś dla miłośników dramatów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Matki oryginałów" w warszawskiej Królikarni

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2018 22:30
Gościem "Kulturalnej Jedynki" była kuratorka, Ewa Kozik oraz dyrektor Muzeum Rzeźby w Królikarni, Agnieszka Tarasiuk. Panie przedstawiły letnią ofertę warszawskiego muzeum. Na odwiedzających czeka moc atrakcji zarówno wewnątrz palacu jak też w parkowym plenerze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zachęta wyszła na ulicę. Plener artystyczny w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 11:34
Plac Małachowskiego 3 to tego lata artystyczny plener dla tych, którzy wakacje spędzają w stolicy.
rozwiń zwiń