X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Orły 2019. Artur Cichmiński: "Zimna wojna" hegemonem tegorocznych nagród

W czwartek odbyło się uroczyste wręczenie nominacji do polskich nagród filmowych Orły 2019. Nagrodę za osiągnięcia życia otrzyma w tym roku reżyser, scenarzysta, producent i pedagog Krzysztof Zanussi. Pozostałych laureatów poznamy podczas gali 25 marca.
Kadr z filmu Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego
Kadr z filmu "Zimna wojna" Pawła PawlikowskiegoFoto: mat.pras./Kino Świat
O Audycji

12 nominacji otrzymał film Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna", 8 nominacji – "Kamerdyner" Filipa Bajona, 6 nominacji – "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Wśród nominowanych aktorów są m.in. Janusz Gajos za pierwszoplanową rolę w filmie "Kamerdyner" i za drugoplanową rolę w filmie "Kler" oraz Aleksandra Konieczna za rolę Igi Cembrzyńskiej w filmie "Jak pies z kotem".

- Myślę, że "Zimna wojna" na gruncie polskim nie ma konkurencji. Temu filmowi nic nie jest w stanie zagrozić – mówił Artur Cichmiński.  

W audycji także rozmowy Martyny Podolskiej z Krzysztofem Zanussim, Januszem Gajosem i Igą Cembrzyńską. Reporterka rozmawiała również z Michałem Kondratem - reżyserem filmu "Miłość i miłosierdzie" i aktorką grającą w filmie - Kamilą Kamińską. Ponadto Michał Montowski i Artur Cichmiński zrecenzowali nowości filmowe, m.in. "Kapitan Marvel" i "Całe szczęście".

Zachęcamy do wysłuchania. 

***

Tytuł audycji: Magazyn bardzo filmowy w ramach pasma Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Michał Montowski

Reporterka: Martyna Podolska

Gość: Artur Cichmiński (krytyk filmowy)

Data emisji: 7.03.2019

Godzina emisji: 21.12

abi/ag

Playlista
  • RODRIGUEZ - I Wonder
  • ENNIO MORRICONE - The Mission (The Mission)
  • The Conturias - Jack RAbbit Slims Twist Contest