Kasia Cerekwicka w pozytywnym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 17:11
- Płyta "Między słowami" to 11 kompozycji skłaniających do refleksji, dających nadzieję, bardzo przyjemnie zaaranżowanych - mówi wokalistka o swoim premierowym materiale.
Audio
  • Katarzyna Cerekwicka o pracy nad płytą "Między słowami" (Leniwa niedziela/Jedynka)
- Płyta Między słowami to powrót do korzeni lat 90-tych, kiedy piosenki miały ładne melodie. Są tu smyczki, żywe instrumenty, ale przede wszystkim duża dawka energii - mówi Kasia Cerekwicka
- Płyta "Między słowami" to powrót do korzeni lat 90-tych, kiedy piosenki miały ładne melodie. Są tu smyczki, żywe instrumenty, ale przede wszystkim duża dawka energii - mówi Kasia CerekwickaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Jak przekonuje Kasia Cerekwicka, album "Między słowami" powstał bez presji czasu i w twórczej atmosferze. - To najcudowniejsza rzecz, jaką mogłam dla siebie zrobić. Wreszcie mogłam nagrać płytę zaplanowaną od początku do końca w spokoju i skupieniu - podkreśla gość Jedynki.

Nowy krążek Kasi Cerekwickiej ukaże się 26 maja, 5 lat od premiery poprzednio wydanego "Fe-Male". - Uznałam, że dobrze będzie zrobić sobie przerwę, odpocząć i poszukać materiału, z którym chciałabym wyjść znów do ludzi. Szukałam nowego sposobu podania mojej muzyki. Trzy ostatnie lata to był dla mnie czas nauki, komponowania piosenek i pisania tekstów - tłumaczy artystka.

Z audycji można dowiedzieć się również, którą piosenkę Ewy Bem Kasia Cerekwicka bała się zaśpiewać w programie "Szansa na sukces" i ile trwa charakteryzacja w telewizyjnym show "Twoja twarz brzmi znajomo".

***

Tytuł audycji: Leniwa niedziela
Prowadziła:
Maria Szabłowska

Gość: Kasia Cerekwicka (piosenkarka)

Data emisji: 24.05.2015

Godz: emisji: 11.33

pg/tj

Czytaj także

Kasia Cerekwicka "Między słowami" - posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2015 10:42
Poniedziałkowa (23.03) Piosenka dnia Jedynki to pierwszy singiel Kasi Cerekwickiej po kilkuletniej nieobecności, zapowiadający nową płytę, której premiera zaplanowana jest na 26.maja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Cerekwicka: nad tą płytą pracowałam inaczej niż wcześniej

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 16:08
- Producent Piotr Siejka dał mi wolność tworzenia. Miałam prawo decydować nawet o brzmieniach i kształcie piosenek. Razem komponowaliśmy te melodie - mówi piosenkarka.
rozwiń zwiń