X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Sikora spędzi Zaduszki wśród nieśmiertelnych

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2015 13:28
- Mój świat zaczął się od Janis Joplin i Jimiego Hendrixa - podkreśla aktorka i wokalistka. Ale najbliższym koncertem odda hołd także innym artystom, również z Polski.
Audio
  • Natalia Sikora o swojej artystycznej drodze oraz koncercie "Pamiętam" (Leniwa niedziela/Jedynka)
Natalia Sikora wystąpiła w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, a 2 listopada spotka się z publicznością Teatru Polskiego w Warszawie
Natalia Sikora wystąpiła w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, a 2 listopada spotka się z publicznością Teatru Polskiego w WarszawieFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Śpiewa od zawsze, ale - jak sama przyznaje - w szkole muzycznej nie byłaby w stanie się uczyć. - Miejsce dla swojej głowy i temperamentu znalazłam w akademii teatralnej. Aktorstwo bardzo głęboko czerpie z muzyki i stanowi dla niej swoisty zapłon - podkreśla Natalia Sikora. Połączenie tych dwóch sztuk pozwala jej "rozbrajać" najtrudniejsze, ale też pozornie zwykłe i nieciekawe utwory i aranżować je tak, by porywać słuchacza. Takie podejście do "Koni" Włodzimierza Wysockiego przyniosło jej zwycięstwo w opolskich debiutach. 

Czytaj i słuchaj także >>
sikora natalia małe.jpg
"Poczuwam się do zadania, by rozrywać i prowokować"

Rock'n'roll i adrenalina to znaki rozpoznawcze Natalii Sikory, ale czy sprawdzą się w zaduszkowym koncercie "Pamiętam", który artystka dedykuje takim twórcom i interpretatorom jak Edith Piaf, Czesław Niemen, Elvis Presley, Gary Moore, BB King, Anna German, Louis Armstrong, Mahalia Jackson, Ray Charles czy Kalina Jędrusik? - W jednej z piosenek ta ostatnia będzie zachęcać do.. niezłego odjazdu - zdradza Sikora.

W Jedynce ujawnia też muzyczny zamysł z Janis Joplin w roli głównej, tłumaczy swój udział w muzycznym talent show i prezentuje piosenki bohaterów zaduszkowego koncertu, który odbędzie się 2 listopada w Teatrze Polskim w Warszawie.

***

Tytuł audycji: Leniwa niedziela

Prowadzi: Maria Szabłowska

Goście: Natalia Sikora (aktorka, wokalistka)

Data emisji: 01.11.2015

Godzina emisji: 11.26

asz/mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Natalia Sikora w hołdzie Jimiemu Hendrixowi

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2014 17:56
- Miałam wiele obaw, pracując nad tą płytą. Jednak dzięki moim fanom i wszystkim ludziom, których spotykam, głęboko wierzę, że słuchaczom jest potrzebne coś, co ma siłę rozdarcia - mówiła w radiowej Jedynce Natalia Sikora, która wydała właśnie album "BWB Experience".
rozwiń zwiń