X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Dwa Brzegi. Tu publiczność jest najgorętsza

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 03:17
- Zarówno filmy, koncerty, jak i spotkania literackie miały licznych widzów i słuchaczy. To było fantastyczne - mówi Grażyna Torbicka, dyrektor artystyczna 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.
Audio
  • Podsumowanie Festiwalu Dwa Brzegi (Rozdroża kultury/ Jedynka)
Uczestnicy 9. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. W czasie festiwalu prezentowane są ważne filmy roku minionego i obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii, jak również spektakle teatralne, wystawy, koncerty i wydarzenia innych dziedzin
Uczestnicy 9. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. W czasie festiwalu prezentowane są ważne filmy roku minionego i obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii, jak również spektakle teatralne, wystawy, koncerty i wydarzenia innych dziedzinFoto: PAP/Wojciech Pacewicz

Grażyna Torbicka podkreśla, że Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu ma wyjątkowo wakacyjny charakter i zmierza do tego, by twórcy mogli się spotkać ze swoimi widzami. - By mogli ze sobą nawzajem porozmawiać. Nie jesteśmy zamknięci w kręgu konkursu, gdzie mamy profesjonalne jury - opowiada dziennikarka.

W tegorocznej edycji wzięli udział między innymi niemiecka reżyserka Margarethe von Trotta, która przyjechała na polską premierę jej filmu "Porzucony świat". Gośćmi byli także Paweł Pawlikowski, Małgorzata Zajączkowska, Marcin Bortkiewicz, Marcin Koszałka, Jan Englert, Adam Woronowicz i wielu innych znakomitych artystów kina. - Publiczność jest tu bardzo gorąca, tak samo jak atmosfera - mówi Urszula Antoniak, reżyserka.

Goście Joanny Sławińskiej opowiadali o wyjątkowych filmach, które wygrały festiwalowe konkursy, reakcjach publiczności na filmy Margarethe von Trotta oraz najmłodszym pokoleniu polskich aktorów.

***

Tytuł audycji: Rozdroża kultury

Prowadzi: Joanna Sławińska

Goście: Margarethe von Trotta (niemiecka reżyserka), Paweł Pawlikowski (reżyser, scenarzysta), Małgorzata Zajączkowska (aktorka, pisarka), Marcin Bortkiewicz (reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta, dramaturg, aktor), Marcin Koszałka (operator, scenarzysta, reżyser), Jan Englert (aktor filmowy i teatralny, reżyser), Ewa Puszczyńska (producentka filmowa), Grażyna Torbicka (dziennikarka, prezenterka, dyrektor artystyczna 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi), Miłosz Sakowski (reżyser), Ewa Puszczyńska (producentka), Urszula Antoniak (reżyserka)

Data emisji: 10.08.2015

Godzina emisji: 20.14

sm/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Producentka "Idy": do filmu przyszłam z ulicy

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2015 20:31
- Firma Opus Film potrzebowała tłumacza. Sprawdziłam się w tej roli, a z czasem zostałam producentem reklam. Kiedy miałam już dosyć, akurat nadarzyła się okazja pracy przy filmach fabularnych - mówi Ewa Puszczyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dzień babci". Czy Anna Dymna przechytrzy oszusta?

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2015 19:16
Aktorka zagrała główną rolę w krótkometrażowym obrazie studenta Gdyńskiej Szkoły Filmowej. - Panią Anię skusił bardzo wymagający scenariusz, w którym widziała wyzwanie - uważa Miłosz Sakowski.
rozwiń zwiń