X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Air Korwin One" na niebie. Wipler: odwiedzimy 42 miasta

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2015 13:42
Poseł niezrzeszony Przemysław Wipler poinformował, że w poniedziałek z Warszawy wylatuje samolot "Air Korwin One", który w trakcie 14 dni odwiedzi 42 miejscowości.
Audio
  • Samolot "Air Korwin One" na niebie. Wipler: odwiedzimy 42 miasta (Z kraju i ze świata/Jedynka)
Poseł niezrzeszony Przemysław Wipler (fot. archiwalne)
Poseł niezrzeszony Przemysław Wipler (fot. archiwalne)Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Gość magazynu "Z Kraju i ze świata" dodał, że ego partii KORWiN udało się zebrać prawie 250 tysięcy podpisów poparcia dla Janusza Korwin-Mikkego, kandydata na prezydenta.

Poseł odnosząc się do ostatnich wydarzeń związanych z kampanią prezydencką przyznał, że sytuacja w Polsce coraz bardziej przypomina tę, która jest na Białorusi. - Chłopak trzymający krzesło i wołający "Chodź szogunie" do prezydenta RP ma stawiane zarzuty za które może trafić na 5 lat do więzienia. To jest niedopuszczalne. Tak samo niedopuszczalne jest branie dzieci z emblematami partyjnymi, żeby witały Komorowskiego. To wstyd, przypomina mi to czasy PRL - powiedział nawiązując do wizyty prezydenta na Kujawach.

Wipler uważa, że "coś jest nie tak" z sondażowniami, zwłaszcza z tymi, na które wpływ rząd. - Biorąc pod uwagę jak działa CBOS dziwię się, że PO i Komorowski nie dostali po 120 proc. (…) To jest agencja rządowa i nie dziwię się, że jest spolegliwa wobec rządzących. Prawdziwy sondaż to będą wybory, najpierw prezydenckie, a później parlamentarne - zauważył.

Według Wiplera w PO broni się ludzi, którzy powinni zostać wykluczeni, a w PiS samo podejrzenie wystarczy, żeby kogoś wyrzucać czy zawieszać. - Przesadna była reakcja w stosunku do tzw. madryckiej trójki. Oni robili coś, co robią dziesiątki posłów od wielu lat i to nie jest nielegalne. Można kwestionować etyczność tych zachowań, ale nie ich bezprawność - przyznał.

Odnosząc się do problemów zawieszonego w prawach członka Klubu Parlamentarnego PiS senatora Grzegorza Biereckiego, założyciela SKOK powiedział, że jest on atakowany uprzedzająco. - Tydzień temu upadł SKOK Wołomin, którym zarządzała zorganizowana grupa przestępcza, a Komisja Nadzoru Finansowego, która miała chronić klientów SKOK przez wiele miesięcy nie zawiesiła zarządu i pozwoliła na dalsze okradanie ludzi - powiedział poseł Wipler.

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadził: Marek Mądrzejewski

Gość: Przemysław Wipler (poseł niezrzeszony, współtwórca partii KORWiN)

Data emisji: 13.03.2015

Godzina emisji: 12.22

to/ag

>>>Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Janusz Korwin-Mikke zapowiada agresywną kampanię wyborczą

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2015 20:26
Polityk zapowiedział w piątek w Białymstoku, że do 6 marca będą zebrane wymagane podpisy poparcia jego kandydatury w wyborach prezydenckich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy sondaż CBOS: PO blisko samodzielnych rządów. KORWiN poza Sejmem

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 22:38
Gdyby wybory odbyły się w marcu na PO zagłosowałoby 46 proc. ankietowanych deklarujących udział w wyborach; PiS zdobyłby 27 proc. głosów.
rozwiń zwiń