X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ludwik Dorn ostrzega: może dojść do walki wszystkich ze wszystkimi

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 14:00
Były marszałek Sejmu, dziś poseł niezrzeszony, Ludwik Dorn uważa, że "Polskę czeka niedobry czas". Dlaczego? Ze swojej oceny tłumaczył się w magazynie "Z kraju i ze świata".
Audio
  • Ludwik Dorn ostrzega: może dojść do walki wszystkich ze wszystkimi (Z kraju i ze świata/Jedynka)
Senator Marek Borowski i poseł niezrzeszony Ludwik Dorn  podczas konferencji prasowej w Sejmie poświęconej JOW - jednomandatowym okręgom wyborczym
Senator Marek Borowski i poseł niezrzeszony Ludwik Dorn podczas konferencji prasowej w Sejmie poświęconej JOW - jednomandatowym okręgom wyborczymFoto: PAP/Jakub Kamiński

Ludwik Dorn przekonuje, że niezależnie od tego, kto zostanie prezydentem, a jego zdaniem, wiele wskazuje na to, że większe szanse ma Andrzej Duda, "to na jesieni będziemy mieli po wyborach wewnętrznie zablokowany Sejm".

- Moim zdaniem bardzo trudno będzie wyłonić rząd o stabilnej większości parlamentarnej. Być może powstanie rząd mniejszościowy, ale jego żywot w warunkach polskich będzie trudny. Na to zaś nałoży się rozpętana przez obecnie urzędującego prezydenta kwestia fundamentalnej zmiany ordynacji wyborczej - mówił w radiowej Jedynce były marszałek Sejmu.

Jak Ludwik Dorn ocenia kampanię wyborczą obu kandydatów i co myśli o przyszłości politycznej Pawła Kukiza? O tym posłuchaj w dźwięku.

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Ludwik Dorn (były marszałek Sejmu, poseł niezrzeszony)

Data emisji: 15.05.2015

Godzina emisji: 12.25

pp/ag

>>>Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak