X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

21. Przystanek Woodstock. "Osiągamy dorosłość"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 14:42
- 21. Przystanek Woodstock, to 21 lat doświadczeń i wrastania w mapę kulturalną Polski. Od 21 lat konsekwentnie realizujemy wizję, którą Jurek zaszczepił wyjeżdżając z Woodstock w USA - mówi rzecznik festiwalu Krzysztof Dobies.
Audio
  • - Najważniejsza jest edukacja, rozmowa, ale podejmujemy też walkę prawną i organizacyjną z osobami, które handlują dopalaczami - mówi Krzysztof Dobies (Z kraju i ze świata/Jedynka)
Rzecznik Przystanku Woodstock Krzysztof Dobies (P) w rozmowie z Krzysztofem Horwatem opowiada o historii festiwalu i koncertach tegorocznej edycji
Rzecznik Przystanku Woodstock Krzysztof Dobies (P) w rozmowie z Krzysztofem Horwatem opowiada o historii festiwalu i koncertach tegorocznej edycjiFoto: Polskie Radio

Nasz gość przeżywa "swoje Przystanki" już od 19 lat. - Gdy porównuję to, co się tu dzisiaj dzieje, do tych pierwszych Żar (1997), to jest zupełnie inna młodzież, zupełnie inna Polska, inna mentalność i filozofia. Uważam, że wychowujemy polską młodzież - mówi Krzysztof Dobies.

Zdaniem rzecznika dzieje się to nie tylko w aspekcie doceniania kultury, ale także budowania relacji opartych na szacunku. - Na każdej edycji Przystanku Woodstock widać postęp i jesteśmy z tego naprawdę dumni - podkreśla gość audycji "Z kraju i ze świata".

Czytaj także >>>
woodstock free 1200.jpg
Jak Jurek Owsiak stworzył Przystanek Woodstock

Krzysztof Dobies mówił o niezwykle ważnym i cennym spotkaniu z ks. Janem Kaczkowskim w Akademii Sztuk Przepięknych oraz walce z dopalaczami, jaka trwa w czasie festiwalu.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, a także kolejnych Jedynkowych relacji z 21. Przystanku Woodstock! >>>

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadzi: Krzysztof Horwat

Gość: Krzysztof Dobies (rzecznik prasowy festiwalu Przystanek Woodstock)

Data emisji: 30.07.2015

Godzina emisji: 12.40

asz/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jerzy Owsiak: walkę z dopalaczami można wygrać

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2015 09:20
- Dopalacze od wielu lat wpychają się na duże imprezy. Dilerzy nie mają żadnych oporów - mówi w "Sygnałach dnia" założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak Jurek Owsiak stworzył Przystanek Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 12:30
Po powrocie z festiwalu w Woodstock w 1994 roku Jurek Owsiak był zachwycony. - W samolocie powiedziałem do ekipy: zróbmy taki festiwal w Polsce. Oni na to: zwariowałeś? - wspomina.
rozwiń zwiń