X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przystanek Woodstock zatrzyma się w Godzinę "W"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 15:07
- Tradycyjnie już 1 sierpnia o godz. 17.00 ze sceny zabrzmi syrena strażacka, a tysiące festiwalowiczów na moment znieruchomieją – mówi Jerzy Owsiak, organizator Przystanku Woodstock.
Audio
  • Jerzy Owsiak o Godzinie "W" na Przystanku Woodstock, walce z dopalaczami i działalności Akademii Sztuk Przepięknych (Z kraju i ze świata/Jedynka)
- W 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego nad naszymi głowami rozciągniemy wielką polską flagę, która kiedyś była przyszykowana na Euro 2012 - mówi Jerzy Owsiak
- W 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego nad naszymi głowami rozciągniemy wielką polską flagę, która kiedyś była przyszykowana na Euro 2012 - mówi Jerzy Owsiak

Godzinie "W" będzie towarzyszyło na festiwalu również rozłożenie wielkiej biało-czerwonej flagi, uszytej na Euro 2012 z inicjatywy dziennikarza sportowego Radiowej Jedynki Tomasza Zimocha

- Była u nas już raz, gdy odwiedzili nas prezydenci Polski i Niemiec. Robi to kolosalne wrażenie - podkreśla gość audycji "Z kraju i ze świata".

Jerzy Owsiak opowiada również m.in., jak obchody rocznicy Powstania Warszawskiego na Przystanku Woodstock odbierają goście z zagranicy, jak na festiwalu wygląda walka z dopalaczami i co incognito robiła tam pierwszego dnia minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska.

Zobacz serwis >>>
woodstock scena 1200.jpg
Przystanek Woodstock zawsze z Jedynką - wywiady, foto, relacje

***

Rozmawia: Mariusz Filar

Gość: Jerzy Owsiak (szef Fundacji WOŚP, organizator Przystanku Woodstock)

Data emisji: 31.07.2015

Godzina emisji: 12.31

Materiał wyemitowano w audycji "Z kraju i ze świata".

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przystanek Woodstock, sektorówka i polskie przemiany. "Mamy z czego być dumni"

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 18:00
- Wczoraj, chyba z milionami Polaków, obejrzeliśmy reklamówkę, która mówi o naszych 10 latach we wspólnej Europie. Pojawia się w niej flaga, którą dwukrotnie rozwinięto na Przystanku i widząc to, poczuliśmy ogromną dumę - mówił w radiowej Jedynce Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

21. Przystanek Woodstock. "Osiągamy dorosłość"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 14:42
- 21. Przystanek Woodstock, to 21 lat doświadczeń i wrastania w mapę kulturalną Polski. Od 21 lat konsekwentnie realizujemy wizję, którą Jurek zaszczepił wyjeżdżając z Woodstock w USA - mówi rzecznik festiwalu Krzysztof Dobies.
rozwiń zwiń