Przystanek Woodstock zatrzyma się w Godzinę "W"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 15:07
- Tradycyjnie już 1 sierpnia o godz. 17.00 ze sceny zabrzmi syrena strażacka, a tysiące festiwalowiczów na moment znieruchomieją – mówi Jerzy Owsiak, organizator Przystanku Woodstock.
Audio
  • Jerzy Owsiak o Godzinie "W" na Przystanku Woodstock, walce z dopalaczami i działalności Akademii Sztuk Przepięknych (Z kraju i ze świata/Jedynka)
- W 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego nad naszymi głowami rozciągniemy wielką polską flagę, która kiedyś była przyszykowana na Euro 2012 - mówi Jerzy Owsiak
- W 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego nad naszymi głowami rozciągniemy wielką polską flagę, która kiedyś była przyszykowana na Euro 2012 - mówi Jerzy Owsiak

Godzinie "W" będzie towarzyszyło na festiwalu również rozłożenie wielkiej biało-czerwonej flagi, uszytej na Euro 2012 z inicjatywy dziennikarza sportowego Radiowej Jedynki Tomasza Zimocha

- Była u nas już raz, gdy odwiedzili nas prezydenci Polski i Niemiec. Robi to kolosalne wrażenie - podkreśla gość audycji "Z kraju i ze świata".

Jerzy Owsiak opowiada również m.in., jak obchody rocznicy Powstania Warszawskiego na Przystanku Woodstock odbierają goście z zagranicy, jak na festiwalu wygląda walka z dopalaczami i co incognito robiła tam pierwszego dnia minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska.

Zobacz serwis >>>
woodstock scena 1200.jpg
Przystanek Woodstock zawsze z Jedynką - wywiady, foto, relacje

***

Rozmawia: Mariusz Filar

Gość: Jerzy Owsiak (szef Fundacji WOŚP, organizator Przystanku Woodstock)

Data emisji: 31.07.2015

Godzina emisji: 12.31

Materiał wyemitowano w audycji "Z kraju i ze świata".

pg/asz

Czytaj także

Przystanek Woodstock, sektorówka i polskie przemiany. "Mamy z czego być dumni"

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 18:00
- Wczoraj, chyba z milionami Polaków, obejrzeliśmy reklamówkę, która mówi o naszych 10 latach we wspólnej Europie. Pojawia się w niej flaga, którą dwukrotnie rozwinięto na Przystanku i widząc to, poczuliśmy ogromną dumę - mówił w radiowej Jedynce Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

21. Przystanek Woodstock. "Osiągamy dorosłość"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 14:42
- 21. Przystanek Woodstock, to 21 lat doświadczeń i wrastania w mapę kulturalną Polski. Od 21 lat konsekwentnie realizujemy wizję, którą Jurek zaszczepił wyjeżdżając z Woodstock w USA - mówi rzecznik festiwalu Krzysztof Dobies.
rozwiń zwiń