X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Rozenek: w nowym Sejmie będą Biało-Czerwoni

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 12:45
- Dziś to już nawet nie jest śmieszne. To dziecinada. To ośmieszanie polityki - tak Andrzej Rozenek z Biało-Czerwonych komentował w Jedynce zamieszanie z wyborczymi listami na lewicy.
Audio
  • Andrzej Rozenek (jeden z założycieli Biało-Czerwonych) o sytuacji na lewicy przed wyborami parlamentarnymi (Z kraju i ze świata/Jedynka)
Andrzej Rozenek
Andrzej RozenekFoto: Polskie Radio/Wojciech Kusiński

Zamiast jednego komitetu Zjednoczonej Lewicy skupiającej między innymi działaczy SLD i Twojego Ruchu do wyborów szykuje się kilka konkurencyjnych ugrupowań. Kilka dni temu do PKW zgłosił się komitet Zjednoczona Lewica, który nie ma nic wspólnego ani z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, ani z Twoim Ruchem.

Zdaniem Andrzeja Rozenka, sytuacja ta pokazuje, że jedynie Biało-Czerwoni reprezentują nowoczesną lewicę w Polsce. - Jestem spokojny o to, że Biało-Czerwoni przekroczą 5 procentowy próg - mówił.

Gość audycji "Z kraju i ze świata" uważa ponadto, że cześć polityków lewicowych działających od lat na polskiej scenie politycznej powinna pójść na emeryturę. Dotyczy to między innymi szefa SLD Leszka Millera. - Przed nami wielkie wyzwania. Potrzebne są nam otwarte umysły, takie które nie są zaburzone funkcjonowaniem od ćwierć wieku na Wiejskiej - powiedział poseł.

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadził: Grzegorz Ślubowski

Goście: Andrzej Rozenek (jeden z założycieli Biało-Czerwonych)

Data emisji: 17.08.2015

Godzina emisji: 12.20

asop/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyborcze zamieszanie. Do PKW zgłosiły się dwie Zjednoczone Lewice

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 21:31
W czwartek PKW zarejestrowała koalicyjny komitet wyborczy Zjednoczona Lewica, w skład którego wchodzą m.in. SdPl oraz ruch Wolność i Równość. Tego samego dnia swój wniosek o rejestrację złożyła też koalicja Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
rozwiń zwiń