X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trwa III Kongres Politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2015 13:46
- W trakcie kongresu elementem namysłu jest zespół tych problemów, z którymi się zmagamy w związku z kryzysami migracyjnymi - mówi w audycji "Z kraju i ze świata" prof. dr hab. Bogdan Szlachta, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego III Kongresu Politologii.
Audio
  • Prof. dr hab. Bogdan Szlachta o III Kongresie Politologii (Z kraju i ze świata/Jedynka)
III Kongres Politologii odbywa się w Auditorium Maxiumum Uniwersytetu Jagiellońskiego
III Kongres Politologii odbywa się w Auditorium Maxiumum Uniwersytetu JagiellońskiegoFoto: Wikipedia/Lestat (Jan Mehlich).CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons

W Krakowie w dniach 22-24 września 2015 roku odbywa się III Kongres Politologii, którego tematem przewodnim są "Odsłony polityki".

- To jest ogromny kongres, który zgromadził ponad tysiąc uczestników biorących udział w ponad 200 panelach tematycznych i trzech panelach plenarnych, traktujących w pierwszej kolejności nie tyle o sprawach bieżącej polityki, ile o takim namyśle bardzo istotnym nad granicami nauki o polityce, jako pewnej dyscypliny naukowej - mówi prof. dr hab. Bogdan Szlachta.

Gość Jedynki informuje, że są również panele dotyczące bezpośrednio spraw polskich. - W tym spraw dotyczących namysłu fundamentalnego nad demokracją, a także nad zagadnieniami dotyczącymi wyborów oraz poszczególnych partii politycznych - mówi profesor.

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadzi: Zuzanna Dąbrowska

Gość: dr hab. Bogdan Szlachta (przewodniczący Komitetu Organizacyjnego III Kongresu Politologii, Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego)

Data emisji: 23.09.2015

Godzina emisji: 12.40

kh/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

650-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Barroso odznaczony medalem

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 18:16
Prezydent Bronisław Komorowski i przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso uczestniczyli w sobotnich obchodach 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
rozwiń zwiń