X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Maria Jackowski: wciąż jest możliwość zgłoszenia poprawek do budżetu w Senacie

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 12:56
- Pan marszałek Karczewski powiedział rano, że jesteśmy otwarci, że debata będzie trwała ładnych parę godzin i jest możliwość zgłoszenia tych poprawek i przyjęcia ich do budżetu. Nie wykluczam, że taka sytuacja będzie miała miejsce - mówił w radiowej Jedynce Jan Maria Jackowski z PiS .
Audio
  • Jan Maria Jackowski: opozycja odrzuciła kompromisowe rozwiązanie poprawek do budżetu (Jedynka/W samo południe)
Jan Maria Jackowski
Jan Maria JackowskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W środę miało rozpocząć się 34. posiedzenie Sejmu. Opozycja wciąż utrzymuje, że trwa 33. posiedzenie a budżet został uchwalony nielegalnie. Prowadzący audycję zapytał, czemu PiS nie przychyli się do wniosku PO o odłożenie obrad o kolejne dwa tygodnie.

- Opozycja nie ma żadnego, podkreślam, żadnego argumentu prawnego kwestionując legalność uchwalenia budżetu w Sejmie. My w tej chwili pracujemy nad ustawą budżetową w Senacie w oparciu o dokumenty i ekspertyzy. Nie ma powodu, żeby w tej chwili podejmować jakieś próby, które miałaby na celu uwiarygodnienie irracjonalnego i absurdalnego działania opozycji - mówił Jan Maria Jackowski.

- Należy ubolewać, że opozycja, która nie ma żadnych pomysłów merytorycznych, poza robieniem obstrukcji, paliwo Trybunału konstytucyjnego się skończyło, próbuje podgrzewać emocje społeczne, jakoby nieprawidłowo była uchwalona ustawa budżetowa - mówił senator.  

W rozmowie poruszono także kwestię propozycji opozycji, która polegała na tym, że Senat zgłosiłby poprawki do budżetu, ustawa wróciłaby do Sejmu i została przegłosowana. - Opozycja wycofała się z tego pomysłu. Ryszard Petru powiedział, że to rozwiązanie już go w tej chwili nie interesuje, a Grzegorz Schetyna od początku je kwestionował. Pan marszałek Karczewski powiedział rano, że jesteśmy otwarci, że debata będzie trwała ładnych parę godzin i jest możliwość zgłoszenia tych poprawek i przyjęcia ich do budżetu. Nie wykluczam, że taka sytuacja będzie miała miejsce - powiedział polityk PiS. 

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Antoni Trzmiel

Gość: Jan Maria Jackowski (senator PiS)

Data emisji: 11.01.2016

Godzina emisji: 12.15

dcz/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Senat odłożył prace nad budżetem. "Poczekamy do rozpoczęcia obrad Sejmu"

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 13:32
Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Senat na zajął się jeszcze ustawą budżetową na 2017 rok. Izba czeka na decyzję Sejmu w tej sprawie. Grzegorz Bierecki, szef senackiej komisji budżetu i finansów publicznych z PiS powiedział, że kilka godzin zwłoki nie zagrozi ustawowemu terminowi, jaki ma Senat ma na rozpatrzenie tej ustawy.
rozwiń zwiń