X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Koalicja powinna być maksymalnie szeroka. Jej celem jest zatrzymanie PiS"

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2018 13:47
- Podstawową kwestią dla Nowoczesnej jest budowanie koalicji. Mam na myśli Platformę, SLD i PSL. Drugi bardzo ważny temat to określenie Nowoczesnej. Postanowiłam ją zredefiniować - powiedziała w radiowej Jedynce Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej. 
Audio
  • Katarzyna Lubnauer o priorytetach Nowoczesnej (W samo południe/Jedynka)
Katarzyna Lubnauer
Katarzyna LubnauerFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W połowie grudnia wybrany został nowy 15-osobowy zarząd Nowoczesnej, do którego wszedł m.in. Ryszard Petru. We wtorek natomiast wybrano czworo wiceszefów partii, którymi zostali posłowie: Kamila Gasiuk-Pihowicz, Jerzy Meysztowicz, Witold Zembaczyński oraz szef regionu dolnośląskiego partii Tadeusz Grabarek. Wśród priorytetów w działaniu Nowoczesnej jest budowanie koalicji partii opozycyjnych oraz ofensywa programowa.

Podstawową kwestią jest budowanie koalicji(...). Powinna być maksymalnie szeroka. Jej celem zatrzymanie PiS - powiedziała Katarzyna Lubnauer. Zaznaczyła, że chodzi o szeroką koalicję z PO, SLD i PSL. Odniosła się też do drugiej, jej zdaniem, najważniejszej kwestii, jaką jest ponowne określenie profilu założonej przez Ryszarda Petru partii. - W momencie w którym zostałam przewodniczącą, postanowiłam zredefiniować, czym jest Nowoczesna. Jest to partia, która ma reprezentować ludzi pracujących, klasę średnią. To partia, która powinna mówić o tym, co się teraz dzieje z punktu widzenia osób pracujących i płacących podatki. Mimo tego, że mamy wysoki wzrost gospodarczy, w tak małym stopniu społeczeństwo korzysta z owoców tego wzrostu. Mam na myśli przede wszystkim ochronę zdrowia - tłumaczyła przewodnicząca Nowoczesnej.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której także o wyborach samorządowych i propozycjach ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła dla lekarzy.

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Katarzyna Lubnauer (przewodnicząca Nowoczesnej)

Godzina emisji: 12.13

Data emisji: 3.01.2018

rr/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Rozmowy idą w dobrym kierunku". Katarzyna Lubnauer po spotkaniu z szefem PO

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 13:51
- Na tę chwilę porozumienie pomiędzy Nowoczesną a PO, w sprawie poparcia Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy nie jest odwołane - oświadczyła szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubanuer po spotkaniu z liderem PO Grzegorzem Schetyną.
rozwiń zwiń