X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Grabiec: od dwóch miesięcy obserwujemy wzrost naszych notowań w sondażach

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2018 13:40
- Nie zamierzamy "zjadać" Nowoczesnej - powiedział poseł Jan Grabiec, pytany o ostatnie wyniki sondaży wyborczych, które wskazują na wzrost notowań największej partii opozycyjnej. Poseł Platformy Obywatelskiej był dziś gościem audycji "W samo południe".
Audio
  • Jan Grabiec o ostatnich sondażach (W samo południe/Jedynka)
Jan Grabiec
Jan GrabiecFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Mniej więcej od dwóch miesięcy widzimy sondaże, które pokazują nam wzrost notowań. Ostatnie badanie wskazuje na spadek notowań PiS o 3 procent i nasz wzrost również o trzy punkty procentowe, co oznacza, że prawie na sześć punktów zbliżyliśmy się do lidera. Mam nadzieję, że to będzie trwały trend - podkreślił gość Antoniego Trzmiela.

- Nie zamierzamy "zjadać" Nowoczesnej. Ta partie ma notowania na poziomie około 5-8 procent. Mamy nadzieję, że te wyniki będą się sumować. Podjęliśmy decyzję o wspólnym stracie w wyborach samorządowych. A ten wynik wspólny jest już prawie w okolicach 30 procent. Partia rządząca ma w sondażach ponad 30 procent, także jesteśmy już bardzo blisko - dodał Jan Grabiec.

Zapytany o źródła finansowania kampanii do wyborów samorządowych poseł PO odpowiedział, że koszty akcji wyborczej w wyborach lokalnych finansują sami kandydaci. - To jest podstawowe źródło finansowania kampanii wyborczej - podkreślił poseł PO.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której gość radiowej Jedynki mówił również o nowelizacji ustawy o IPN oraz o projektach zmian ustaw o ustroju sądów powszechnych oraz o Sądzie Najwyższym.

*** 

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Antoni Trzmiel

Gość: Jan Grabiec (poseł Platformy Obywatleskiej)

Data emisji: 26.03.2018

Godzina emisji: 12.22

ms/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak