X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Witold Zembaczyński: my do tej koalicji przede wszystkim wnosimy naszą ideowość

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2018 13:20
- Sądzę, że to będzie gorący czas, który sprawi, że z jednej strony Nowoczesnej pozwoli uzyskać mandaty radnych, ale z drugiej strony będzie się ta kampania samorządowa przeplatać z tematami krajowymi - mówił na antenie radiowej Jedynki Witold Zembaczyński, poseł Nowoczesnej.
Audio
  • Witold Zembaczyński zapewniał, że Nowoczesna jest ważnym elementem koalicji na wybory samorządowe (Jedynka/W samo południe)
Witold Zembaczyński
Witold ZembaczyńskiFoto: YOUTUBE/NOWOCZESNA

Powoli zaczyna się kampania przed wyborami samorządowymi. Według polityka Nowoczesnej duży wpływ na nie będą miały kwestie ogólnokrajowe. Zwłaszcza, że - jego zdaniem - polityka od 2015 roku przyspieszyła.

- Jesteśmy w tej chwili na dobrej drodze do tego, żeby osiągnąć sukces wyborczy. Zawarliśmy w tym celu koalicję wyborczą z Platformą Obywatelską do sejmików wojewódzkich. Wszystko wskazuje na to, że dobrze ułożone listy, oparte o lokalnych liderów, działaczy, nie tylko spod sztandarów PO i Nowoczesnej sprawią, że w wielu regionach, tj. np. w województwie opolskim, jesteśmy poważnym graczem - zaznaczył Zembaczyński.

Według jego słów Nowoczesna do tej koalicji przede wszystkim wnosi jej ideowość, świeżość i jej program.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

****

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość: Witold Zembaczyński (.Nowoczesna)

Data emisji: 7.05.2018

Godzina emisji: 12.20

dcz/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Rabiej: Nowoczesna jako partia ma się dobrze. Nie ma żadnej wasalizacji, nie ma żadnego znikania

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 13:30
- Bywały czasy lepsze, ale raczej średnia sondażowa daje nam mniej więcej w okolicach tego wyniku, z którym weszliśmy do parlamentu. Podjęliśmy decyzję o współpracy w samorządach z Platformą Obywatelską, mam nadzieję, że z innymi partiami też, ale to w najmniejszym stopniu nie oznacza tego, że znikamy ze sceny politycznej - wręcz przeciwnie - powiedział w Jedynce Paweł Rabiej z Nowoczesnej, kandydat na wiceprezydenta Warszawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Witold Zembaczyński o koalicji Nowoczesnej z PO. "Mają prawo do swojego kandydata na prezydenta"

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 08:03
- Koalicja PO z Nowoczesną pozostawia dowolność w wyborach na prezydentów i burmistrzów. Tutaj nie ma żadnego ogólnopolskiego porozumienia - mówił poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński w "Sygnałach dnia" radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń