X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wydalenie Ludmiły Kozłowskiej. "Ostrożnie w kontaktach z Fundacją Otwarty Dialog"

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2018 14:54
- Dochodziły do mnie sygnały, żeby być ostrożnym w kontaktach z Otwartym Dialogiem. Tam są różnego rodzaju niejasności związane z finansowaniem - mówił na antenie Jedynki Tomasz Latos, kandydat PiS na prezydenta Bydgoszczy, odnosząc się do sprawy wydalenia z Polski Ukrainki Ludmiły Kozłowskiej.
Audio
  • Tomasz Latos o sprawie Ludmiły Kozłowskieji (W samo południe/Jedynka)
Tomasz Latos
Tomasz LatosFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Ludmiła Kozłowska jest prezesem Fundacji Otwarty Dialog, działającej na rzecz demokracji na Ukrainie. Organizacja główną siedzibę ma w Warszawie, a biura w Kijowie i Brukseli. Prezes fundacji niedawno została deportowana z Unii Europejskiej. Powodem było niejasne finansowanie tej fundacji. Pojawiły się też głosy, że Kozłowska może być tzw. śpiochem, czyli zwerbowanym przez KGB agentem, oczekującym w trybie śpiącym na rozkaz o przejściu do działań aktywnych. 

Gość audycji odniósł się do tej sprawy. - Od pewnego czasu dochodziły do mnie sygnały, żeby być ostrożnym w kontaktach z Otwartym Dialogiem, że tam nie jest wszystko jasne. To pokazuje, że nawet jeśli ktoś zabiega o wolność i demokrację, to należy się przyglądać finansowaniom tego typu przedsięwzięciom. Wiem, że niektórzy posłowie PO dość mocno wchodzili w relacje z Otwartym Dialogiem, ale czym innym jest wspieranie demokracji w dawnych krajach bloku posowieckiego, a czym innym łączenie struktur państwowych z różnego rodzaju organizacjami o niejasnych powiązaniach - mówił Tomasz Latos.

Parlamentarzysta nawiązał także do swojej kandydatury na prezydenta Bydgoszczy. Czy podczas rozmowy z dziennikarzem Polskiego Radia zdradził swoje hasło wyborcze, którego dotychczas nie podał? O tym, a także m.in. o rocznicy porozumień sierpniowych, poseł mówił w dalszej części audycji.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Jerzy Jachowicz

Gość: Tomasz Latos (poseł Prawa i Sprawiedliwości, kandydat na prezydenta Bydgoszczy)

Data emisji: 24.08.2018

Godzina emisji: 12.12

tjak/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak