X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sebastian Wierzbicki: SLD nie interesuje rola przystawki, bo jesteśmy dużą partią z dużym dorobkiem

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 12:38
- Startujemy w wyborach samodzielnie, bo jesteśmy trzecią siłą w kraju. Nie interesuje nas rola przystawki – mówił w audycji "W samo południe" Sebastian Wierzbicki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Audio
  • Wiceprzewodniczący SLD Sebastian Wierzbicki o koalicjach (W samo południe/Jedynka)
Sebastian Wierzbicki
Sebastian WierzbickiFoto: Adam Koniecki/Polskie Radio

Sebastian Wierzbicki podkreślił, że zdaje sobie sprawę, iż SLD może być ciężko wygrać wybory, np. do sejmików województw, dlatego jego ugrupowanie jest nastawione na zawieranie koalicji.

- Jesteśmy realistami. Trudno oczekiwać, żebyśmy osiągnęli taki wynik, który da nam większość i dominację. Mówimy naszym wyborcom, że to my będziemy decydowali o wielu koalicjach. Czyli o tym, czy w danym sejmiku będzie rządziła Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe czy inna partia – powiedział Sebastian Wierzbicki.

Wiceprzewodniczący SLD dodał jednak, że jedyny sojusz, jaki nie wchodzi w grę, to koalicja z Prawem i Sprawiedliwością. - Myślę, że takiej koalicji na szczeblu sejmiku nie będzie – stwierdził.

O zawieraniu koalicji Sebastian Wierzbicki mówił także w kontekście całych wyborów. – Media od początku roku spekulowały, że SLD jest dogadany z PO i Nowoczesną i wejdzie w skład Koalicji Obywatelskiej. Tak się nie stało. Dlatego, że jesteśmy nastawieni na to, żeby iść do wyborów samodzielnie. Nie interesuje nas rola przystawki, bo jesteśmy trzecią siłą w kraju. Zresztą wynik wyborów to potwierdzi – powiedział Sebastian Wierzbicki.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: W samo południe

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Sebastian Wierzbicki (wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, SLD Lewica Razem)

Data emisji: 3.10.2018

Godzina emisji: 12.13

bb/ag/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak