X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polityk PSL: mam nadzieję, że nasz projekt dotyczący emerytur nie trafi do "zamrażarki sejmowej"

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2018 13:02
-  9 milionów emerytów i rencistów ma głodowe wypłaty. Cieszę się, że projekt będzie dalej procedowany, ale mam nadzieję, że nie utknie w zamrażarce - mówi w audycji "W samo południe" Mieczysław Kasprzak, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego. W ten sposób odniósł się do projektu o emeryturach, jaki złożyli Ludowcy. 
Audio
  • Mieczysław Kasprzak z PSL o projekcie dotyczącym emerytur (W samo południe/Jedynka)
Mieczysław Kasprzak
Mieczysław KasprzakFoto: Wojciech Kusiński/Jedynka

PSL po raz kolejny złożyło projekt ustawy o likwidacji obciążeń emerytów i rencistów podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz składki na ubezpieczenie zdrowotne. Komisja sejmowa pozytywnie zaopiniowała ten projekt i skierowała do dalszych prac.

O tym projekcie mówił w audycji "W samo południe" Mieczysław Kasprzak, poseł PSL. - Pod tym projektem podpisało się 140 tys. obywateli. To była już nasza kolejna próba jego złożenia. Gdyby PiS za pierwszym razem go poparło, mógłby on teraz wchodzić w życie - komentował Kasprzak. 

Polityk podkreślił, że zainteresowanie zaproponowanymi przez PSL przepisami jest ogromne. - 9 milionów emerytów i rencistów ma głodowe wypłaty. Cieszę się, że projekt będzie dalej procedowany, ale mam nadzieję, że nie utknie w zamrażarce - kontynuował.

Więcej w nagraniu rozmowy.

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Antoni Trzmiel

Goście: Mieczysław Kasprzak (PSL)

Data emisji: 10.12.2018

Godzina emisji: 12.16

kad/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy emeryci dostaną 500 plus na Boże Narodzenie?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 15:53
- 500 Plus dla seniorów to projekt poselski złożony przez klub PSL. Chodzi w nim o to, by najsłabiej uposażeni emeryci i renciści - którzy dostają świadczenia niższe niż 2 tys. zł - mogli liczyć na jednorazowy dodatek przed Świętami Bożego Narodzenia – tłumaczyła w audycji Gorący Temat reporterka Polskiego Radia 24 Ewa Wasążnik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Zgorzelski: realizujemy nasze zobowiązania wobec wyborców

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 13:34
- Realizujemy nasze zobowiązania wobec wyborców - mówił w audycji "W samo południe" Piotr Zgorzelski, poseł PSL. W ten sposób polityk odniósł się do projektu o emeryturach, jaki złożyli Ludowcy. 
rozwiń zwiń