X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Krzysztof Ardanowski chce poprawić pozycję producentów żywności

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 13:29
Z inicjatywy organizacji rolniczych zwołano spotkanie pod nazwą "porozumienie rolnicze". Miało ono na celu uświadomienie, jak ważnym ogniwem dla całego kraju jest rolnictwo.
Audio
  • Jan Krzysztof Ardanowski opowiada o planach dotyczących reform w rolnictwie. (W samo południe/Jedynka)
Jan Krzysztof Ardanowski
Jan Krzysztof Ardanowski Foto: Wojciech Kusiński/PR

O tym, jak ma przebiegać inauguracja spotkania opowiedział minister rolnictwa i rozowju wsi Jan Krzysztof Ardanowski, który wyjaśnil dlaczego przy jednym stole mają zasiadać rolnicy, przetwórcy dóbr, konsumenci i handlowcy. - Chciałbym, aby przy jednym stole zasiedli zarówno producenci dóbr, jak i przetwórcy. Kolejnym ważnym ogniwem są konsumenci, którzy mają przedstawić swoje potrzeby względem danych produktów. Nie można zapomnieć również o tych, którzy odpowiadają za handel i dystrybucję - mówił szef resortu rolnictwa. Chodzi o to, aby wszystkie z wymienionych stron zaczęły ze sobą współpracować.

Do jakich zmian w rolnictwie ma przyczynić się spotkanie? Minister wyjsąnił, że po 1989 roku sektor przetwórstwa rolno-spozywczego został sprywatyzowany, co nie wyszło rolnikom na dobre. - Rolni przedsiębiorcy funkcjonują jako producenci surowca, a nie są akcjonariuszami i udziałowcami całego łańcucha ekonomicznych powiązań - wyjaśnił. Zapewnił, że zależy mu na tym, aby podczas spotkania powstały konkretne ustalenia, które będą miały przełożenie na język prawny.

Czy "porozumienie rolnicz" będzie miało wpływ na polepszenie pozycji rolników w kraju? Jakie postulaty przedstawił Jan Krzysztof Ardanowski?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: W samo południe

Rozmawiał: Krzysztof Grzesiowski

Goście: Jan Krzysztof Ardanowski (minister rolnictwa i rozwoju wsi)

Data emisji: 20.02.2019

Godzina emisji: 12.13

K.A/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Taśmy Jarosława Kaczyńskiego. Jak prezes PiS ustosunkował się do sprawy?

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 19:34
"Gazeta Wyborcza" ujawniła tajne rozmowy prezesa partii PiS o jego wielkiej inwestycji spółki Srebrna. Co Jarosław Kaczyński wyraził na łamach tygodnika "Sieci" i jak ustosunkowali się do tych wypowiedzi nasi eksperci?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Girzyński: Jan Olszewski był człowiekiem zasad i moralnym drogowskazem

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2019 07:35
- Politycy w dużej mierze są egoistami o wielkich ambicjach, a dla premiera Olszewskiego najważniejsza była idea, to był człowiek zasad, a to w polityce nie zawsze się opłaca  - mówił w "Sygnałach dnia" Zbigniew Girzyński, były polityk PiS. 
rozwiń zwiń