X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marszałek woj. podlaskiego: chcemy podkreślić rolę tradycyjnej rodziny

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2019 14:13
W sobotę (20.07) od 14 do 20 na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku marszałek województwa zaprasza na Piknik rodzinny. - Chcemy promować pozytywne relacje rodziców z dziećmi - wyjaśnia ideę imprezy Artur Kosicki.
Audio
  • Marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki o Pikniku rodzinnym (W samo południe/Jedynka)
Zdj ecie ilustracyjne
Zdj ecie ilustracyjneFoto: pixabay

Piknik ma również podkreślić rolę tradycyjnej rodziny w polskim społeczeństwie i zapewnić mieszkańcom Białegostoku oraz wszystkim chętnym atrakcyjną formę spędzenia czasu.

Pierwotnie organizatorzy pikniku chcieli, aby odbył się na centralnym placu Białegostoku. - Niestety, pan prezydent Białegostoku stwierdził, że tam zrobić tego nie możemy, a on jest właścicielem terenu i musieliśmy się przenieść na teren Uniwersytetu Medycznego - mówi marszałek. Przyznaje, że piknik miał być alternatywą dla inne imprezy, której - jego zdaniem - nie powinno być.

Artur Kosicki opowiada o atrakcjach imprezy. Będą m.in. miejsca zabaw dla dzieci, wystawa sprzętu wojskowego, atrakcje muzyczne, pokazy naukowe.  Piknik objęli patronatem metropolita białostocki Tadeusz Wojda i biskup prawosławny Jakub.

Posłuchaj całej audycji. W części międzynarodowej korespondencja z Ukrainy, gdzie w niedzielę wybory parlamentarne i rozmowa z profesorem Krzysztofem Piechem z Uczelni Łazarskiego o kryptowalutach.

***

Audycja: W samo południe

Prowadzi: Marzena Wyczółkowska

Część międzynarodową prowadzi: Michał Strzałkowski

Goście: Artur Kosicki (marszałek województwa podlsakiego), prof. Krzysztof Piech (Uczelnia Łazarskiego), Piotr Pogorzelski (Polskie Radio)

Data emisji: 20.07.2019

Godzina emisji: 12.07

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak