X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Truskolaski: kibole nie powinni mieć wstępu do Białegostoku

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 12:41
- Zgodnie z polską konstytucją każdy ma prawo do manifestowania swoich poglądów. Marsz równości był zgłoszony zgodnie z polskim prawem - powiedział w audycji "W samo południe" Krzysztof Truskolaski z Platformy Obywatelskiej, syn prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. 
Audio
  • Krzysztof Truskolaski o sobotnich zajściach podczas Marszu Równości w Białymstoku (W samo południe/Jedynka)
Poseł PO Krzysztof Truskolaski
Poseł PO Krzysztof TruskolaskiFoto: PAP/Leszek Szymański

- Białystok nie potrzebuje ataków kiboli i osób, które atakowały inne niewinne osoby. Były wśród nich też osoby, które pochodzą spoza Białegostoku. Nielegalne kontrmanifestacje nie powinny się zdarzyć. Policja dopełniła wszelkiej staranności, aby osoby na marszu były bezpieczne, ale mam zastrzeżenia do tego, co działo się po samym marszu - skomentował sobotnie zajścia podczas Marszu Równości Krzysztof Truskolaski.

Truskolaski zaznaczył, że wśród uczestników kontrmanifestacji byli także członkowie Prawa i Sprawiedliwości. - Czekam na to, aż wszystkie osoby z kontrmanifestacji będą zatrzymane. Na zdjęciach podejrzanych znajdują się również członkowie PiS. Mam nadzieję, że władze tej partii wyciągną wnioski, że trzeba rozliczać również "swoich" - podkreślił.

- Poseł PO odniósł się także do marszałka województwa podlaskiego, Artura Kosickiego. Jego zdaniem podsycał on atmosferę przed sobotnim przemarszem - Marszałek woj. podlaskiego apelował o zakaz marszu i prowokował, bo chciał organizować najpierw swój marsz, a potem piknik rodzinny w tym samym czasie. Dlaczego nie mógł zrobić tego w niedzielę? - zauważył. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: W samo południe

Prowadzi: Antoni Trzmiel

Gość: Krzysztof Truskolaski (Platforma Obywatelska)

Data emisji: 23.07.2019

Godzina emisji: 12.15

pkr/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek Sasin: państwo powinno reagować na przemoc, niezależenie kto przeciw komu ją kieruje

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 21:36
- W Polsce toczy się bardzo ostry spór ideologiczny i nie ma co do tego wątpliwości. Oczywiście nie oznacza, że ten spór ma się odbywać na ulicy, za pomocą pięści i cegieł, czy w ogóle za pomocą przemocy - powiedział wicepremier Jacek Sasin.
rozwiń zwiń