X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Monika Jaruzelska: Lewica traci wiarygodność

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 13:57
- Warszawska lista SLD, została wyczyszczona z kobiet - powiedziała Monika Jaruzelska w radiowej Jedynce. Kandydatka do Senatu odniosła się w ten sposób do twierdzeń, że Lewica jest w polityce jedynym głosem dla kobiet.
Audio
  • Monika Jaruzelska: Lewica traci wiarygodność (W samo południe/Jedynka)

- Tak nie powinno się stać, ale ponieważ jesteśmy w radiu publicznym, to już nie będę chciała tak na SLD mówić. Przede wszystkim dlatego, że pojawiają się porównania, że Monika Jaruzelska skończy jak druga Magdalena Ogórek. Panią SLD wystawiło na prezydenta, mnie wystawiło do wiatru - podkreśliła kandydatka do Senatu.

Lewica-konferencja-pap-1200.jpg
Tylko 14 kobiet na "jedynkach" list Lewicy. Najmniej z SLD

Walka z dyskryminacją kobiet na sztandarach

- Lewica traci wiarygodność - powiedziała odnosząc się do Paktu dla kobiet autorstwa Lewicy. - Sama nie jestem zwolenniczką parytetów jako głównego czynnika, który powinien mówić o tym, kto powinien startować i powinien się dostać. To powinny być przede wszystkim kompetencje i determinacja, a nie płeć - zaznaczyła.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Monika Jaruzelska: nastąpiło "wrogie przejęcie" SLD. Czarzasty mija się z prawdą

- Kiedy lewica niesie walkę z dyskryminacją kobiet na swoich sztandarach, to powinna być rzeczywiście najbardziej konsekwentna. Tych kobiet powinno być znacznie więcej niż mężczyzn, gdyby miało to być wiarygodne - oceniła gość Jedynki.

W rozmowie Monika Jaruzelska mówiła także o tym, czy nazwisko pomaga, czy przeszkadza w kampanii wyborczej. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja: "W samo południe"

Prowadzący: Magdalena Ogórek

Gość: Monika Jaruzelska (kandydatka do Senatu)

Data emisji: 9.10.2019

Godzina emisji: 12.21

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tylko 14 kobiet na "jedynkach" list Lewicy. Najmniej z SLD

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 08:52
Politycy, którzy tworzą Komitet Wyborczy SLD wielokrotnie podkreślali, że na listach utrzymany jest parytet. Nie jest on jednak zachowany, jeżeli chodzi o "jedynki", bo na 41 okręgów tylko 14 z nich otwierają kobiety.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W. Czarzasty: nie ma innej lewicy, są tylko wypychane marionetki

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 13:11
- Wszyscy, którzy głosują na lewicę, głosują na KW SLD - powiedział lider SLD Włodzimierz Czarzasty. Zaznaczył przy tym, że "na opozycji powinna być zgoda w granicach rozsądku".
rozwiń zwiń