Krzysztof Sobolewski o PO-KO: koalicja chaosu

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 13:53
- Kampania Koalicji Obywatelskiej jest od Sasa do Lasa, od ściany do ściany - mówił w audycji "W samo południe" Krzysztof Sobolewski, przewodniczący komitetu wykonawczego PiS.
Audio
  • Krzysztof Sobolewski z PiS o kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej (Jedynka/W samo południe)
Krzysztof Sobolewski kandydat PiS do Sejmu
Krzysztof Sobolewski kandydat PiS do SejmuFoto: PAP/Darek Delmanowicz

Sławomir Neumann, były przewodniczący klubu parlamentarnego PO-KO i poseł Platformy Obywatelskiej, powiedział, że "można sobie wyobrazić zbudowanie rządu ratunku narodowego" wspólnie z Konfederacją. Taką możliwość wykluczył Grzegorz Schetyna. Prowadzący audycje Jerzy Jachowicz poprosił swojego gościa o skomentowanie tych słów.

wasik maciej1200.jpg
M. Wąsik o uwolnieniu Polaka: to dobre świadectwo pracy służb

Koalicja chaosu

Krzysztof Sobolewski powiedział, że to pokazuje, jak wygląda kampania wyborcza KO. - To jest tak, jak z poparciem Lecha Wałęsy. Najpierw Lech Wałęsa krytykuje na konwencji Koalicję Obywatelską, następnego dnia ją popiera, kolejnego dnia popiera PSL, by w środę wycofać to poparcie i w czwartek wraca z poparciem do Platformy Obywatelskiej. To komentuje się samo, to jest koalicja chaosu - ocenił polityk.

CZYTAJ TAKŻE: Monika Jaruzelska: Lewica traci wiarygodność>>>

Gość radiowej Jedynki dodał, że przejęcie władzy przez PO-KO mogłoby się źle skończyć. - Jeśli to jest koalicja, która miałaby odpowiadać za Polskę pokazując takie podejście do planowania i zarządzania, to nie daj Panie Boże takiej władzy w naszym kraju - skwitował Krzysztof Sobolewski.

***

Audycja: W samo południe

Prowadzący: Jerzy Jachowicz

Gość: Krzysztof Sobolewski (przewodniczący komitetu wykonawczego PiS)

Data emisji: 11.10.2019

Godzina emisji: 12.15

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Karol Gac: Sławomir Neumann potwierdził styl polityki preferowanej przez PO

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 19:56
- Wszystko to, co powiedział Sławomir Neumann słyszeliśmy i widzieliśmy już ponad 2 lata temu, a mam na myśli aferę taśmową, która zachwiała rząd Donalda Tuska. Już wówczas było widać jaki styl polityki preferuje PO i jak załatwia się tam interesy - powiedział w Polskim Radiu 24 Karol Gac z DoRzeczy.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Taśmy Neumanna". Joanna Lichocka: absolutny upadek jakichkolwiek standardów

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 09:42
- Pan Neumann popisał się skrajnie wulgarnym i knajackim językiem - stwierdziła Joanna Lichocka z Prawa i Sprawiedliwości. – Zachował się odpowiedzialnie i honorowo rezygnując z funkcji przewodniczącego klubu parlamentarnego - wskazał z kolei Arkadiusz Myrcha z Koalicji Obywatelskiej.
rozwiń zwiń