Lanberry: "Zew" to wołanie do działania

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 19:52
- "Zew" jest preludium do mojej nowej odsłony i kontynuacji drogi, którą zaczęłam - mówi w "Muzycznej Jedynce" Lanberry. Piosenkarka powraca z całkowicie nowym singlem, będącym nowym rozdziałem w jej karierze.
Audio

Po czterech latach sukcesów na rynku muzycznym - z utworami takimi jak "Piątek", "Gotowi na wszystko" czy "Ostatni most" - Lanberry otwiera nowy rozdział w swojej karierze. Nazywa się on "Zew".

- Odkrywam siebie na nowo. Wiadomo, że to ogólnik, ale uważam, że taki jest nasz los, żeby redefiniować się. "Zew" jest dla mnie wołaniem do działania i powrotu do własnej siły - opowiada Lanberry.

Artystka jest zdania, że bardzo ważne jest przesłanie, które skierowała do kobiet. - Na tej drodze jak grzyby po deszczu zaczęły mi się odsłaniać historie dziewczyn, które tkwią w bardzo toksycznych relacjach. I ten utwór jest też trochę o relacjach, w których nie musimy niczego poświęcać, ani nie musimy poddawać się, tylko żeby była to sytuacja win-win - dodaje.

Lanberry / Youtube

- Przesłanie, które chciałam zawrzeć w tej piosence skierowałam do osób, które straciły swoją siłę. Chciałam, żeby obudziły się i przede wszystkim zawalczyły o siebie - słyszymy.

Czy życie prywatne odbiło piętno na singlu "Zew"? Jaki będzie kolejny materiał Lanberry

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Lanberry (piosenkarka)

Data emisji: 18.10.2019

Godzina emisji: 14.34

DS

Czytaj także

Michał Szpak o projekcie "Atmasfera Exclusive"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 14:20
"Atmasfera Exclusive" łączy w sobie dwa niezwykłe światy - debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. Gościem "Muzycznej Jedynki" był wokalista Michał Szpak. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sarsa o "Nienaiwnie": wersja studyjna jest bogatsza

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 16:45
- Jesienne nastroje są dla mnie najbardziej inspirujące - mówi w "Muzycznej Jedynce" Sarsa. Piosenkarka opowiada nam o "Nienaiwnie", czyli nowym-starym utworze, który jako singiel ma dziś premierę.
rozwiń zwiń