Lanberry z planem awaryjnym. "To jest mój świeży start"

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2020 16:40
- Jest to przede wszystkim zwieńczenie historii i całkowite odcięcie się od tego, co było mi niepotrzebne w życiu. Zaczynam nowy rozdział - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Lanberry o najnowszym singlu "Plan awaryjny". Piosenka stanie się hitem tegorocznego lata?
Lanberry w Muzycznej Jedynce
Lanberry w "Muzycznej Jedynce"Foto: Daniel Szablewski / Polskie Radio

Lanberry jest autorką takich przebojów jak "Nieznajomy", "Podpalimy świat", "Piątek", "Nie ma mnie" czy "Gotowi na wszystko". Teraz przyszedł czas na "Plan awaryjny", który właśnie dziś miał swoją premierę.

- "Zew", "Tracę" i "Plan awaryjny", czyli mój najnowszy singiel, to dla mnie taki trochę tryptyk. Opowiada jedną opowieść z mojego życia i jest wycinkiem z happy endem - tłumaczy wokalistka.


Posłuchaj
14:50 2020_07_22 14_22_16_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Lanberry nagrała nowy singiel (Muzyczna Jedynka)

Zwieńczenie całej historii

Artystka przyznaje, że jej historia zaczęła się dość agresywnie. - Musiałam wykrzyczeć swoją złość i agresję. Chciałam też powrócić do swojej mocy i kobiecości. Potem w takiej kruchości i delikatności opowiedziałam "Tracę", a teraz opowiadam już bardzo wesoły finał poprzez "Plan awaryjny" - słyszymy.

- "Plan awaryjny" jest przede wszystkim zwieńczeniem historii i już całkowitym odcięciem się od tego, co było mi niepotrzebne w życiu. Zaczynam nowy rozdział i mam taki świeży start. Ta piosenka jest przepełniona wakacyjnym słońcem i mam nadzieję, że napędzi słuchaczy do działania i lepszego nastroju - przekazuje Lanberry.

👽PREMIERA👽 Już jest! #PLANAWARYJNY 💚 Dajcie znać w komentarzu pod klipem jak Wasze wrażenia📝 udostępniamy, lajkujemy i wysyłamy w świat! https://youtu.be/WsCEtWZQqGg

Opublikowany przez Lanberry Środa, 22 lipca 2020

Ma w sobie entuzjazm

Piosenkarka zdradza, że uwielbia słuchać twórczości innych artystów. W ten sposób wie, jak bardzo zmienia się muzyka i które gatunki stają się nieaktualne w dzisiejszych czasach.

- Bardzo lubię (tym - red.) nasiąkać, bo wtedy mogę to wszystko przefiltrować przez siebie. To jest mój sposób na przetwarzanie muzyki. Później szukam swoich własnych środków wyrazu - twierdzi Lanberry.

- Dla mnie najważniejszy jest przede wszystkim rozwój i zwykła radość. Nie chcę nigdy stracić tego entuzjazmu, który mam w sobie. Za każdym razem, kiedy wchodzę do studia czy wychodzę na scenę, to jest mój naturalny haj, który mam podczas kontaktu z publicznością, ale też z różnymi twórcami w studiu. To daje mi życiową energię - dodaje wokalistka.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler

Gość: Lanberry (wokalistka)

Data emisji: 22.07.2020 

Godzina emisji: 14.22

DS

Czytaj także

Enej z wyjątkową płytą. "Odkrywamy nasze muzyczne dusze"

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2020 15:20
- Tym krążkiem bardzo mocno odpowiadamy skąd jesteśmy - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Piotr Sołoducha. Enej wydał właśnie mocno zaskakujący album "Ä Skielä Wy?". Dlaczego jest on tak wyjątkowy?
rozwiń zwiń