I tak najbardziej kocham polską publikę

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2011 08:27
- Internet jest dla mnie oknem na świat, ale i strasznym złodziejem czasu, gdyż można tam utonąć w powodzi informacji – powiedziała Małgorzata Walewska, śpiewaczka operowa.
Audio

Zaprosiła słuchaczy Jedynki do kalendarium na swojej stronie internetowej, gdzie znajdą oni informacje o jej wszystkich koncertach.

W rozmowie z Danutą Dykowską zaznaczyła, że jest bardzo rozpieszczana przez polską publiczność i bardzo chętnie wraca do swoich sympatyków, gdyż ma poczucie, że wraca do przyjaciół. Z wieloma fanami jest zaprzyjaźniona.

- Otrzymałam od nich wiele wsparcia, gdy miałam problemy zdrowotne – podkreśliła.

Gość "Sygnałów Dnia" poinformowała, że jej najbliższe plany związane są z Mazowszem, później czekają ją występy na Śląsku. Następnie będzie miała bardzo dużo wyjazdów zagranicznych, za co bardzo swoich fanów przeprosiła.

Artystka zaprosiła również słuchaczy Jedynki do kalendarium na swojej stronie internetowej, gdzie znajdą oni informacje o jej wszystkich koncertach.

(pp)

Aby wysłuchać całej rozmowy, wystarczy kliknąć "I tak najbardziej kocham polską publikę" w boksie "Posłuchaj” w ramce po prawej stronie.

Czytaj także

Stawiam na wyobraźnię

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2011 14:02
Krzysztof Pastor (choreograf baletowy): Nie trzeba znać tekstu baletu, by cieszyć się tańcem i śpiewem.
rozwiń zwiń