Jedynkowy Fiat 500 odjechał (zobacz wideo)

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2011 15:25
W salonie Fiata na warszawskim Ursynowie uroczyście został przekazany fiacik, który był nagrodą w konkursie radiowej Jedynki.
Audio

To był jeden z najbardziej pasjonujących konkursów w historii Radiowej Jedynki. Przez cały styczeń wierni słuchacze Programu Pierwszego Polskiego Radia walczyli o żółtego Fiata 500 - nowy samochód na Nowy Rok! Ważna była aktywność oraz udział w konkursach Jedynki. Każdy gracz miał jedną szansę.

Na początku lutego rozpoczęło się wielkie przepytywanie... Słuchacze odpowiadali kolejno na pytania dotyczące Programu Pierwszego. Każde pytanie było inne, każde wymagało znajomości Jedynki.

Który odcinek Matysiaków był nadawany w ostatnią sobotę? Gdzie jest trasa biegowa Radiowej Jedynki? Jak nazywa się nasza górska stolica? Takie były przykładowe pytania. Nie były trudne, ale problemem był czas... za każdym razem na dobrą odpowiedź było tylko 5 sekund!

Wygrała Pania Agnieszka Chmielowska z województwa podkarpackiego, która dobrze odpowiedziała na pytanie: jaka polska druzyna piłkarska grała w meczu, z którego fragment transmisji jest od kilkudziesięciu lat sygnałem "Kroniki Sportowej" w PR1?

Odpowiedź - Legia Warszawa.

Samochód został uroczyście wręczony w środę 16 marca. Pani Agnieszka przyjechała po odbiór auta razem z mężem Przemkiem (fotorelacja w ramce obok). Ceremonia odbyła sie w salonie Fiata na warszawskim Ursynowie, a uczestniczyli w niej również przedstawiciele Fiata -  Grzegorz Madaliński – Marketing  Fiat Auto Poland i  Krzysztof Bołtowicz – właściciel salonu Bołtowicz.

Gratulujemy!

Czytaj także

Wiemy już, kto z Jedynką pojedzie do Peru

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2011 14:43
Konkurs "Zimy z radiową Jedynką" rozstrzygnięty". Po morderczej walce wygrał Paweł ze Zgierza.
rozwiń zwiń