Jak zarobić milion w sieci

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2011 12:00
Czasami wystarczy dobry pomysł, innym razem talent - duże pieniądze można zdobyć szybko i w łatwy sposób.
Audio

Pewien nowojorczyk zamieścił w Internecie serię filmów z samym sobą, w których prosił o to, by któryś z bogaczy podarował mu milion dolarów. Okazało się, że robił to w na tyle zabawny sposób, że przekonał do siebie jednego z nich i otrzymał od niego to, czego tak bardzo pragnął.

Fortunę w krótkim czasie może przynieść też talent - młody Urugwajczyk Federico Alvarez stworzył krótkometrażowy film "Atak paniki", w którym gigantyczne roboty niszczą Montevideo.

Autor wydał na niego 500 dolarów, potem zamieścił go w Internecie, po kilku miesiącach dostał milion dolarów i dodatkowo 33 miliony na realizację pełnometrażowej produkcji science fiction.

W gronie osób, które w stosunkowo łatwy sposób, wykorzystując sieć, zdobyły duże pieniądze, znajduje się Artur Wyrzykowski. 48 tys. złotych - tyle od internautów otrzymał młody twórca na realizację filmu "Wszystko", krótkometrażowej opowieści o miłości.

(pp)

Aby wysłuchać relacji Mariusza Syty, wystarczy kliknąć "Jak zarobić milion w sieci" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Na "Popołudnie z Jedynką" zapraszamy codziennie w godz.15.00-19.30.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Film zrealizowany dzięki internautom trafi niebawem do kin

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2011 21:30
Reżyser Artur Wyrzykowski, jakiś czas temu ogłosił w internecie, że nie ma pieniędzy, ale bardzo chce nakręcić film. Twórcę wspomogło 668 internautów dzięki którym zebrał ponad 28 tys. zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Facebook w służbie Ewangelii

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2011 08:47
Kościół św. Katarzyny w Zgierzu ma nie tylko swoją stronę internetową, na której można wysłuchać najnowszych kazań, ale także profil na Facebooku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie daj się nabić w komórkę!

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2011 10:00
Uważaj, z kim rozmawiasz, gdzie oddzwaniasz, pod jaki numer wysyłasz SMS-y. Jedno niedopatrzenie może kosztować Cię majątek. I pamiętaj: w życiu nie ma nic za darmo.
rozwiń zwiń