Kto zagra na Woodstocku - głosuj!

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2011 10:00
Bethel czy Chilli? Trwa plebiscyt Jedynki "Przystanek Woodstock". Zwycięzcę poznamy w poniedziałek po godz. 15.00.

Za nami cztery koncerty półfinałowe Eliminacji do XVII Przystanku Woodstock. Wiemy już, że na dużej scenie w Kostrzynie nad Odrą zagrają Black Jack, Materia, Luxtorpeda, Raggafaya. Na scenie folkowej pojawi się Łydka Grubasa.

Jednak szanse na to, aby zagrać na dużej scenie nadal mają zespoły Bethel i Chilli, o których losie zdecydują słuchacze Jedynki, czyli Wy.

Oba zespoły biorą udział w Plebiscycie Programu 1 Polskiego Radia. Zwycięzca, który zdobędzie najwięcej głosów słuchaczy, będzie mógł zaprezentować się festiwalowej publiczności na głównej scenie.

Głosy oddawać można do poniedziałku 4 lipca do godziny 9.00.

Zespół
Zespół Chilli

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wysłać wiadomość SMS pod nr 71151, w treść wpisując kod przyporządkowany danemu zespołowi, np. "kapela1", "kapela2" (koszt wysłania SMS-a wynosi 1 zł + VAT). Każdy może oddać swój głos dowolną ilość razy.

Wpisując kod "kapela1" słuchacze głosują na zespół Bethel.

 

Chcąc oddać głos na Chilli należy w treść SMS-a wpisać "kapela2".


 

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.polskieradio.pl/jedynka.

W audycjach "Muzyczna Jedynka" oraz "Letnie Popołudnie z Jedynką" pojawiać się będą informacje o przebiegu plebiscytu. Wyniki zostaną ogłoszone 4 lipca w "Letnim Popołudniu z Jedynką" w godz. 15.00-19.00.

>>> Więcej na temat Plebiscytu

>>> Rozmowa z liderem Chilli