X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zamkną wyciągi na Nosalu?

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2011 11:48
Nosal może znowu podzielić los Gubałówki i Butorowego Wierchu. Legendarna trasa slalomowa w Zakopanem może przejść do historii.
Audio

– Wtedy pozostaje wykręcić żarówkę i wyprowadzić się z Zakopanego – komentuje jeden z górali.

Marian Strama, współwłaściciel wyciągu na Nosal, tłumaczy, że urządzenia na Nosalu mają ponad 40 lat. Są przestarzałe, niektórych nie da się wyremontować. Podobnie jest z instalacją zaśnieżania. Strama mówi, że remont tego rodzaju wymaga współdziałania COS i wysłał kilka listów do ministra sportu. Czeka już kilka miesięcy na odpowiedź.

 – Jak dotąd Centralny Ośrodek Sportu nie robi nic i boję się, że takie działanie doprowadzi do zamknięcia tego stoku – oświadczył współwłaściciel.

– Też chciałbym, żeby Nosal był w pełni dostępny i funkcjonował  -  zapewnia minister sportu Adam Giersz. Dodaje, że problemy ze współpracą prywatnego inwestora z COS-em powinny być wkrótce uporządkowane.

Górale z Zakopanego są oburzeni tą sytuacją; wieszczą, że wkrótce nie będzie można przyjechać do Zakopanego na narty. Wspominają, że legendarnych tras było więcej: Gubałówka, Butorowy Wierch... – Z Kasprowego ani jeden narciarz nie zjechał. Powoli idziemy na dno. Robimy wszystko, żeby nic nie robić – komentuje jeden z górali.

agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zakopane uruchomiło psi hotel

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2011 15:13
Pod Tatrami powstała psia przechowalnia, gdzie za niewielką opłatą turyści mogą na czas wycieczki w góry zostawić swojego pupila.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podejrzyj produkcję oscypków

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2011 09:27
W drodze z Zakopanego do Morskiego Oka powstała nowa bacówka, która spełnia wszystkie wymogi unijne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejka na Kasprowy na sprzedaż. Kupią ją Słowacy?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 17:45
Kolejka na Kasprowy Wierch i Polskie Koleje Linowe szukają nabywcy. Na razie zgłosiła się słowacka firma - obiecuje inwestycje w nowoczesne wyciągi.
rozwiń zwiń