X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kamil Dąbrowa szefem radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2011 12:00
Decyzją zarządu Polskiego Radia dyrektorem radiowej Jedynki został Kamil Dąbrowa.
Audio

Kamil Paweł Dąbrowa (ur. 1973) jest absolwentem filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat związany z Polskim Radiem, pełnił funkcję dyrektora Polskiego Radia BIS w latach 2005-2006. Od września 2011 roku prowadzi program "Kultura, głupcze!" nadawany w TVP2.

Był także szefem muzycznym radia TOK FM oraz - w latach 2001-2003 - szefem programowym Radiostacji. W latach 2008-2011 gościł w programie "Szkło kontaktowe" w TVN24.

Stanowisko szefa Jedynki obejmie 24 października.

Do etapu rozmów kwalifikacyjnych na stanowisko dyrektora radiowej Jedynki dopuszczono czterech z dziewięciu kandydatów. Byli to: Paweł Wojewódka, Jerzy Zawartka, Kamil Dąbrowa i Witold Laskowski. Wśród kandydatów nie znalazł się do tej pory kierujący anteną Julisz Michał Maliszewski, który decyzją zarządu Polskiego Radia obejmie stanowisko dyrektora Polskiego Radia dla Zagranicy.

Michał Maliszewski kierował Pogramem dla Zagranicy w latach 2003-2005. Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładał na uniwersytecie drezdeńskim oraz w Wyższej Szkole Cła i Logistyki. Był kierownikiem Instytutu Polskiego w Lipsku.

W latach 2001-2002 pełnił fukcje dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jest autorem publikacji o mediach oraz trenerem w zakresie wystąpień publicznych, zachowania przed kamerą i kontaktów z mediami.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak