X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jedynkowe serduszko nr 111 zlicytowane!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2012 12:00
Na antenie Programu 1 Polskiego Radia zlicytowaliśmy wczoraj niezwykłe serduszko WOŚP.
Audio

Jedynka, jak co roku, brała udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez całą niedzielę na naszej antenie trwała relacja z Finału, ale także licytacja niezwykłego SERDUSZKA WOŚP.

Niezmiernie miło nam poinformować, że serduszko z numerem 111 zlicytowaliśmy za 31 111,11 zł (trzydzieści jeden tysięcy sto jedenaście złotych i jedenaście groszy). Szczęśliwym posiadaczem złotego serduszka nr 111 został Pan Adam (-->posłuchaj rozmowy).

Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim biorącym udział w aukcji serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia za rok!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz dwudziesty. Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia tysiące wolontariuszy wyszło na ulice, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali.  

/


Na co zbieraliśmy w tym roku? Na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Technologie ratowania życia i leczenia dzieci rozwijają się w kosmicznym tempie. Dzięki temu dziś lekarze mogą podejmować się coraz to nowych, jeszcze niedawno niemożliwych do zrealizowania, wyzwań. Opieka nad wcześniakiem to kompleksowa diagnostyka i leczenie dzieci z wieloma dysfunkcjami, wadami i ogromnymi problemami zdrowotnymi. Nowoczesne technologie sprawiają, że leczenie coraz częściej jest skuteczne, co jest największym szczęściem dla rodziców tych najmniejszych noworodków. Nad właśnie takimi technologiami pochyla się w tym roku WOŚP. Fundacja chce także stworzyć jednakowy standard kompletnych stanowisk intensywnej terapii noworodka w zaawansowanych ośrodkach III stopnia referencyjności (ok. 50 placówek w całej Polsce). Planuje także zakup pojedynczych urządzeń takich, jak: najnowocześniejsze inkubatory hybrydowe, zaawansowane monitory funkcji życiowych czy respiratory. W wielu przypadkach urządzenia te zastąpią aparaty kupione przed laty przez Orkiestrę, przy okazji różnych finałów.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku swoją pomoc chce nieść także kobietom w ciąży cierpiącym na cukrzycę. Wg Światowej Organizacji Zdrowia jest to choroba cywilizacyjna XXI wieku. Fundacja od kilku lat kupuje pompy insulinowe dla kobiet chorych na cukrzycę, które dzięki planowaniu i odpowiedniej terapii w czasie ciąży mogą urodzić zdrowe dzieci. WOŚP chce kupić kolejnych kilkaset urządzeń, aby w 100 proc. zaspokoić potrzeby przyszłych matek.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak