X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"To cios w reputację Polski"

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2013 13:42
Tak odrzucenie przez Sejm wszystkich projektów ustaw o związkach partnerskich komentował na antenie Jedynki Tadeusz Iwiński z SLD.
Audio
  • Tadeusz Iwiński w magazynie "Z kraju i ze świata"

- Rozwiązania, które miały być wprowadzone, nie są dziś przedmiotem ostrego sporu np. we Francji. Ostatnio wprawdzie były tam wielkie manifestacje, ale organizowali je zwolennicy dalszego liberalizowania uprawnień w kierunku m.in. adopcji dzieci. A tu był bardzo skromny, paradoksalnie konserwatywny pakiet. Miał spełniać tylko te minimalne wymogi, jak sprawa dochodów, opieki czy dziedziczenia - mówił poseł SLD.

W głosowaniu przepadły zarówno projekty Ruchu Palikota i SLD, jak i ten Artura Dunina z PO. Przeciwko temu ostatniemu zagłosowało aż 46 posłów PO. Wśród nich był minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, którego Tadeusz Iwiński nazywa "przywódcą frondy".

>>>Cała rozmowa do przeczytania

- To głosowanie potwierdziło, że jest wyraźny przechył w ramach tego klubu. Tak jak poprzednio była niezgoda, jeżeli chodzi o przekazanie wniosku do Trybunału Stanu w sprawie postawienia w stan oskarżenia Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro, tak teraz widać, że te podziały mają tendencję do pogłębiania się - mówił gość magazynu "Z kraju i ze świata".

Posłuchaj całej rozmowy Zuzanny Dabrowskiej z Tadeuszem Iwińskim.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Na związki partnerskie czeka kilkanaście tysięcy Polaków"

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 11:00
24 stycznia Sejm zajmie się trzema projektami ustaw o związkach partnerskich: PO, Ruchu Palikota i SLD. Wszystkie dotyczą par hetero- i homoseksualnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tolerancja po polsku - jedno mówimy, drugie robimy

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2013 09:17
W sejmie toczy się dyskusja na temat ustawy o związkach partnerskich. Teoretycznie nikogo nie dziwi już widok pary homoseksualnej czy człowieka czarnoskórego. I ewidentnie wydaje nam się, że jesteśmy tolerancyjni. Czy faktycznie?
rozwiń zwiń