X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulturalna Jedynka 10 stycznia godz. 21:13

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 21:13
Audio
Tytuł Kulturalna Jedynka - Magazyn bardzo filmowy 2019/01/10 21:00
Prowadzący Montowski Michał
Opis

Magazyn Bardzo Filmowy 10 stycznia. Wśród premier kinowych stycznia znajdują się bardzo interesujące propozycje. Np.VICE - dramat biograficzny o viceprezydencie USA - Dicku Chesneyu, który za prezydentury George'a W. Busha, był jednym z najbardziej potężnych ludzi u władzy. Świetne role Christiana Bale'a i Amy Addams oraz Steve'a Carella. POWRÓT BENA- dramat USA w reż. Petera Hedges'a z Julią Roberts. Ben - syn Holly- znajdował się zakładzie odwykowymm. a niespodziewanie pojawia się w domu. Matka usiłuje mu pomóc, UNDERDOG - polski dramat sportowy o walkach MMA. Reż. Maciej Kawulski. W rolach głownych: Eryk Lubos i Mamed Chalidow. Filmy oceniamy z Arturem Cichmińskim. Rozmowa o DKFie na ASP w Warszawie. Otwarcie Przeglądu filmów nominowanych do Polskich ORŁÓW, nominacje do BAFTY i na co wskazują Złote Globy

Goście Artur Cichmiński
Playlista
Tagi