X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Emilia Krakowska: sztuka, muzyka i kultura to potrzeby człowieka

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2019 11:55
- Od przedszkola mama zabierała mnie do filharmonii. Dzieliła się swoją miłością do muzyki, do sztuki, chciała mi ją przekazać. Sztuka, muzyka i kultura to potrzeby człowieka - mówi aktorka, która w audycji "Muzyka nocą" opowiadała Krzysztofowi Szusterowi o swojej drodze artystycznej od czasów szkolnych do dnia dzisiejszego. 
Audio
  • Emilia Krakowska gościem "Muzyki nocą". Część 3 (Jedynka)
  • Emilia Krakowska gościem "Muzyki nocą". Część 2 (Jedynka)
  • Emilia Krakowska gościem "Muzyki nocą". Część 1 (Jedynka)
Emilia Krakowska
Emilia KrakowskaFoto: PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

- Musimy pamiętać, że jesteśmy zobowiązani wobec naszych przodków - tak, jak ja jestem zobowiązana wobec mojej matki i moich nauczycieli - że uczyli mnie szacunku do historii i przyrody, ale także wzajemnego szacunku we współpracy między ludźmi - mówi Emilia Krakowska. 

W audycji wspominaliśmy wspaniałe warszawskie teatry, na deskach których występowała Emilia Krakowska: Powszechny, Narodowy, Współczesny i Rozmaitości. Przywołaliśmy pamięć jej sławnych profesorów i kolegów. Nie zabrakło też wspomnień z planu kultowego filmu "Chłopi", w którym kreowała rolę Jagny. 

Czy Emilia Krakowska czuje się związana z Poznaniem, w którym się urodziła? Za co pokochała Warszawę? Jakie są jej pasje? Czy córki poszły w jej ślady? Dlaczego jej zdaniem w teatrze nie ma demokracji? Więcej w nagraniu rozmowy. 

Przez trzy godziny audycji - z telefonicznym udziałem słuchaczy - towarzyszyła nam muzyka, którą lubi Emilia Krakowska. Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań. 

***

Tytuł audycji: "Muzyka nocą"

Prowadzi: Krzysztof Szuster

Gość: Emilia Krakowska (aktorka)

Data emisji: 17.04.2019

Godzina emisji: 00.09

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Kunikowska - księżniczka dubbingu

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 11:43
Chyba każdy zna jej głos. Ukończyła wrocławski Wydział Aktorski krakowskiej PWST. Później tylko przez krótki czas pracowała w teatrze. 
rozwiń zwiń