X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Maj pod znakiem kina

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 16:05
W audycji przedstawimy propozycje kinowe, na które warto wybrać się w maju. Powiemy m.in. o dramacie "Tranzyt" i horrorze "Smętarz dla zwierzaków".
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: gagnonm1993/Pixabay.com

Maj rozpoczyna się w kinie następującymi filmami:

1. "Tranzyt"  - dramat francusko-niemiecki w reż. Christiana Petzolda z rewelacyjnym Franzem Rogowskim w roli głównej. We Francji rozpoczęła się inwazja nazistowska. Georg pomaga w wywiezieniu z Paryża znanego pisarza, który umiera w drodze. Po przejęciu jego tożsamości Georg dociera do Marsylii, skąd może uciec do Meksyku. Spotyka jednak Marie - żonę pisarza, która szuka męża.

2. "Cała prawda o Szekspirze" - dramat biograficzny, brytyjski w reż. Kennetha Branagha. Nowa opowieść o wielkim dramaturgu i jego czasach. Grają: Kenneth Branagh, Judi Dench, Ian McKellen.

3. "Smętarz dla zwierzaków" - horror USA. Dr Louis Creed z żoną i dziećmi wyprowadza się na wieś, gdzie odkrywa dziwne cmentarzysko. Niebawem dojdzie w rodzinie do tragedii.

4. "Iron sky. Inwazja" - trzecia część komedii science fiction prod. belgijsko-fińsko-niemieckiej w reż. Timo Vuorensola. Kosmiczni naziści zrujnowali Ziemię. Ostatni ludzie ukryli się w bazie na Księżycu. Okazuje się, że we wnętrzu Ziemi jest coś, co może uratować świat. Rozpocznie się  więc wyprawa do wnętrza planety.

Ponadto w audycji zapowiedź festiwalu Millenium Docs Against Gravity.

Na "Magazyn bardzo filmowy" w czwartek (2.05) o 21.05 zaprasza Michał Montowski.

K.A/abi


Zobacz więcej na temat: kino recenzja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak