X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Chopin na żywo" - koncert Aleksandry Mikulskiej

Artystka, od lat mieszkająca w Niemczech, jest nie tylko koncertującą pianistką ale i Prezesem Towarzystwa Chopinowskiego w Niemczech, z siedzibą w Darmstadt. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Lane V. Erickson
O Audycji

W pierwszym majowym koncercie z cyklu "Chopin na żywo" pianistka zaprezentowała Scherzo b-moll op. 31  oraz Sonatę h-moll op. 58.

Aleksandra Mikulska jest absolwentką Wyższej Szkoły Muzycznej w Karlsruhe. Studia mistrzowskie odbyła w Accademia Pianistica Internazionale "Incontri col Maestro" w Imoli we Włoszech, a studia solistyczne w klasie koncertowej profesora Arie Vardi w Hanowerze.

Brała udział w kursach mistrzowskich pod opieką takich pedagogów jak Andrzej Jasiński czy Katarzyna Popowa-Zydroń. Jest koncertującą pianistką, występuję w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz w swoim rodzinnym kraju.

Zapraszamy do słuchania. 

***

Audycja: Koncert Chopinowski

Prowadzi: Adam Rozlach

Data emisji: 12.05.2019

Godzina emisji: 23.07

kh

Playlista