X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulturalna Jedynka 6 czerwca godz. 21:10

Kulturalna Jedynka 6 czerwca godz. 21:10
O Audycji
Tytuł Kulturalna Jedynka - Magazyn bardzo filmowy 2019/06/06 21:00
Prowadzący Montowski Michał
Opis

Czerwiec rozpoczyna się atrakcjami np.: X MEN MROCZNA PHOENIX - kolejna część serii przygód mutantów z komiksowym rodowodem. Oczekiwany przez miliony fanów film musiał ze względu na upływ czasu wprowadzić nowe wątki, a przede wszystkim nowych aktorów - z jakim wynikiem? ROCKETMAN - film biogragiczny o Eltonie Johnie - z Taronem Egertonem w roli głównej. Po sukcesie BOHEMIAN RHAPSODY - ROCKETMAN próbuje opowiedzieć o losach gwiazdy w sposób bardziej osobisty, a przecież sir Elton John żyje... KRÓLOWA KIER - dramat duńsko- szwedzki że znakomitą Trine Dyrholm w roli prawniczki zajmującej się nieletnimi ofiarami, która sama nieoczekiwanie rozpoczyna romans z siedemnastoletnim synem męża z jego pierwszego małżeństwa. Dramat w stylu skandynawskim, osadzony w tradycji dramatu i psychologicznego kina skandynawskiego. Festiwale: "Kino w trampkach", "Młodzi i film".

Goście Karolina Śmigiel, Artur Cichmiński
Playlista
Tagi
Playlista
  • ELTON JOHN - Rocket Man
  • Elton John, - I'm Still Standing
  • Elton John, - Goodbye yellow brick road
  • Elton John, - Can you feel the love tonight
  • Montovani and his Orchestra, - Limelight