X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bezpłatne badania przed Polskim Radiem i Telewizją Polską

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 13:47
W "Czterech porach roku" mówiliśmy o poniedziałkowej akcji przed siedzibą Polskiego Radia przy Alei Niepodległości w Warszawie, podczas której można bezpłatnie zbadać słuch. 
Audio
  • Rozmowa z prof. Renatą Górską, Konsultantem Krajowym w dziedzinie Periodontologii (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Rozmowa z dermatologiem, dr nauk med. Tomaszem Pniewskim (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Rozmowa z Barbarą Remberk - Konsultantem Krajowym w Dziedzinie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży (Cztery pory roku/Jedynka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/aerogondo2

Badania przesiewowe są wykonywane od 8.00 do 15.00 w ramach Programu "Po pierwsze zdrowie", którego inicjatorem jest profesor Henryk Skarżyński, dyrektor Światowego Centrum Słuchu.

Bezpłatne badania są wykonywane w Mobilnym Centrum Słuchu przez specjalistów z dziedziny laryngologii, audiologii i foniatrii z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.

Również przed gmachem Telewizji Polskiej będzie można skorzystać z porad lekarzy specjalistów: periodontologów, okulistów, laryngologów, audiologów, foniatrów, kardiologów, urologów, chirurgów, hematologów, psychiatrów oraz dietetyków. Badania mają pomóc we wczesnym wykryciu chorób cywilizacyjnych.

Badania w ramach Programu "Po Pierwsze Zdrowie" trwają nieprzerwanie przez cały rok, a szczególnie intensywnie są w wakacje podczas trasy "Lata z Radiem". Do tej pory, w ciągu trzech lat trwania programu, z porad, badań i konsultacji skorzystało kilkanaście tysięcy osób w całym kraju. 

Zapraszamy do wysłuchania 

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku 

Prowadzi: Małgorzata Raducha 

Gość: Prof. Renata Górska (Konsultant Krajowy w dziedzinie Periodontologii), dr nauk med. Tomasz Pniewski (dermatolog), Barbara Remberk (Konsultant Krajowy w Dziedzinie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży)

Data emisji: 17.06.2019

Godzina emisji: 09.16

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Uszkodzenia słuchu. Jak im zapobiegać?

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2016 16:00
- Badanie słuchu powinniśmy zrobić zawsze wtedy, gdy rodzi się wątpliwość czy słyszymy dobrze. Jeżeli zwraca nam uwagę otoczenie albo sami zauważymy, że są pewne sytuacje, kiedy nie korzystamy w pełni z naszego słuchu - mówi dr Elżbieta Włodarczyk.
rozwiń zwiń